2726

ی مدتیه شوهرم ردجور تحت فشار مالیه.همش فکرش قاطیه.تا منم میام ی راهکاری بدم فوری ی چیزی از توش درمیاره ب من میتوپه.یا حرف زدنای عادی رو تبدیل ب دعوا میکنه.بخدا خسته شدم راهکارتون چیه بچه ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی بهش نمیگم...

حرف بزنم عصبی تر میشه....

خودشم سکوت میکنه....

دو سه روز بعد حرف میزنه   

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

بهترین کاری که میتوتی بکنی اینه که سکوت کنی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

عزيزم آقايون دوست دارن مسائل ماليشون رو خودشون حل كنن! سعى كن در اين مورد باهاش حرفى نزنى فقط در عمل همدردى نشون بده مثلا توقع خريد مثل قبل رو نداشته باشى... محيط خونه رو آروم و بدون تتش نگه دارى. با هرچى توى خونه هست غذا درست كنى... يه مدت كمتر خرج كنى و ....

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
اخه ساکت هم ک میشم میگه چرا عین خیالت نیست.

😃کتک میخواد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
عزيزم آقايون دوست دارن مسائل ماليشون رو خودشون حل كنن! سعى كن در اين مورد باهاش حرفى نزنى فقط در عمل ...

من بارررها بهش گفتم اصلا دوست ندارم مسایل مالی و کاری رو بیاری خونه.اصلا خودش میاد سرصحبتو باز میکنه

2706