2737
2734
عنوان

میگم زشت نباشه استادمون...

413 بازدید | 12 پست

عاشق من نشده 

دیگه دارد حالمان بهم میخورد از این استاد بازیا

برا ما همکار بازی بود و به ازدواج منجر شد

شما چطور

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از بس دانشگاهم،مثه مدرسه،بچه بازی شده.هر کی میرسه میاد نُطق میکنه...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
از بس دانشگاهم،مثه مدرسه،بچه بازی شده.هر کی میرسه میاد نُطق میکنه...

بسیار بسیار بسیار بازدهی علمی پایینه اینطور. متاسفانه‌ تو دانشگاه های مطرح بین المللی مثل هاروارد و پرینستون و... شدیدا روی این مسائل حساسن! ینی پوشش بانوان کاملا باید رسمی باشه. در‌پی اینن بار علمی کلاس بره بالا! نه اینکه...

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2738
بسیار بسیار بسیار بازدهی علمی پایینه اینطور. متاسفانه‌ تو دانشگاه های مطرح بین المللی مثل هاروارد و ...

متاسفانه ما این چیزا رو از اونا یاد نمیگیریم.ما فقط بلدیم هرچیزی که باعث عثب افتادگیمون میشه کپی کنیم از اونا...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
متاسفانه ما این چیزا رو از اونا یاد نمیگیریم.ما فقط بلدیم هرچیزی که باعث عثب افتادگیمون میشه کپی کنی ...

کاملا موافقم تو همین قضیه فرزنداوری امریکارو ببین

بعضا ۱۰-۱۲تا بچه دارن ها.

شوخی نیست

جالبه از اون کشوراس که طبق جمعیت شناسی کشورش دچار پیری نمیشه هیچ، از این نظر تو اینده رشد خوبی هم خواهد داشت

کاملا موافقم تو همین قضیه فرزنداوری امریکارو ببین بعضا ۱۰-۱۲تا بچه دارن ها. شوخی نیست جالبه از او ...

اره والله...

همین فرزند زیاد،چقد به رشد کشور کمک میکنه.

منم همکارم بود

یعنی جایگزینم بود، اومده بود بهش کار رو یاد بدم برم از اون شرکت کوفتی و خراب شده

ولی افتااااااد مشکل هاااااا😄😄😄😄😄

بعد یک ماه که بهش کار رو یاد دادم و از اون شرکت رفتم

نتونست طاقت بیاره

رفت به مدیر شرکت گفت من اینجا بدون خانم فلانی نمی تونم بمونم

مدیره 😳

شوهرم 🥺

همکارام 😁😮😳😵🤯😬

خودم بعداز خبر دار شدن 😇👸👰

این اکانت حذف شده است