2726
عنوان

دعا برای بخشیده شدن توسط یه شخصی

230 بازدید | 24 پست

من یه پنهان کاری بزرگ کردم ولی امروز حقیقتو گفتم خیلی دلخور شده و قهر کرده درسته کمی احساس سبکی میکنم ولی بغض داره خفم میکنه دلم میخواد از ته دل ببخشدم چکار کنم؟  ایا دعایی هست که باعث بشه دل یه شخص خاص باهامون صاف بشه و ببخشمون؟

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرته؟۱۰۰۱مرتبه ذکر یاودود برای زوجین رو شنیدم.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
به منم بگید توروخدا.ولی شخصا باید یه کاری کنی خب

چکار کنم؟ وقتی گفتم، فقط پیام داد خداحافظ خوشبخت بشی. دیگه بعدش دو سه بار پیام دادم حلال کن و اینا . اصلا جواب نداد. خیلی حس بدی دارم

🌹جهت آشتي نمودن🌹

به جهت آشتي كردن سه بار بخواند و بر روي آن كس دمد البته آشتي كند و عذر خواهد مجرب است .

وَ تَمَّت كَلِمَتُ رَبَّكَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَدّلَ لِكَلِماتِه وَ هُو السَّميعُ العَليمُ

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
🌹جهت آشتي نمودن🌹 به جهت آشتي كردن سه بار بخواند و بر روي آن كس دمد البته آشتي كند و عذر خواهد ...

نمیخوام اشتی کنیم و برگرده فقط میخوام ببخشه

2706