2737
2734
عنوان

کک و مک

328 بازدید | 14 پست

من پلینگ کردم سال اول عالی بود ولی خودم رعایت نکردم رفتم دم افتاب بی کلاه و ضدافتاب بدرد نخور برگشت ولی ن مثله قبلن کمرنگه ...دوس دارم صورتم صافه صاف شه رفتم الان دکتر ضدافتاب ضدلک قوی پن داده گفته مهر بیا واس لیزر ...دعا کنید برام🙏😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میترسم یکی میگه برمیگرده یکی میگه خراب میشه دکترم سلمان پوره گفت بری دم افتاب برمیگرده...ضدافتاب الی ...

الان ک کک مک مده.مردم میرن میکارن،،،ی دوستی دارم کاملللل صورتش پره کک مکه

هر بار این درو محکم ببند برو
2738
فرونیا خیلی قویه..پنم درمالیفته بیش از حد قویه دور لبم  و بالای چشمم قرمز نشده نمیزنم پنو غعلا ...

ضدلک پوستتو نابود میکنه کم بزن.پوستت نازک میشه

هر بار این درو محکم ببند برو
میترسم یکی میگه برمیگرده یکی میگه خراب میشه دکترم سلمان پوره گفت بری دم افتاب برمیگرده...ضدافتاب الی ...

شما شیراز رفتی پیش سلمان پور؟ پلینگ رو اون برات انجام داد؟ الان چطوره پوستت؟

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

سلام برای مطالعه جدیدترین مقالات معتبر خارجه به زبان فارسی به مجله زیبایی رنگدونه مراجعه کنید.

همینطور برای تهیه محصولات برند معتبر بیوآکوا به فروشگاه اینترنتی رنگدونه سر بزنید.

https://rangdoneh.com

نظرات خودتون رو درباره محصولات و مقالات با من به اشتراک بگذارید.

2706