2726
عنوان

چ کنم بلرزون بزنه تو انومالی

325 بازدید | 30 پست

خانوما من پسفردا انومالی دارم . بچه تنبلم مامان قربونش بره تو ان تی اصلا تکون نخوردناگفته نماند هیچی از شب قبلش نخورده بودم دکتر گف خوابه یه تکون هم نخورد . برا انومالی میخوام تکون بخوره موقعی باشوهرم میبینیمش چیکارکنم؟(درضمن میگین شیرین بگید مثلا چی)

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

من شکلات هیس خوردم دخمله‌دوس داره هروقت میخورم بندری میزنه😂

کلا اب نبات و اینا بخور ی ابمیوه شیرین مثلا اب طالبی قبلشم ی دوتا سرفه بزن😜

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شکلات هیس خوردم دخمله‌دوس داره هروقت میخورم بندری میزنه😂 کلا اب نبات و اینا بخور ی ابمیوه شیرین ...

خخخ سرفه هم کارسازه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

من همیشه صبحانه رو ک میخوره اونجا هم میگن مثانه پر باشه بهتره دوتا ابمیوه میخورم با کیک اسممو ک صدا میزنه برم داخل یه شکلات هم میندازم بالا😂😂😂اون داخل برام برگردون میزنه نی نی

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫

اب انبه بخور. ازین قوطی کوچیکا. یکم راه بری چن دیقه بعد تکون میخوره جوجت

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||
شیرموز شیرین قبلش بخور بعد راه برو یه ربع بیست دقیقه 

اگه تکون نخورد چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همیشه صبحانه رو ک میخوره اونجا هم میگن مثانه پر باشه بهتره دوتا ابمیوه میخورم با کیک اسممو ک صدا ...

برا انومالی ام مثانه باید پرباشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706