2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حساس شدی

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
منم بعضی وقتا خودمو خیلی زشت میبینم تو آینه اما یه وقتای دیگه خیلی از خودم خوشم میاد!

منم😂✋🏻

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2738
نه اتفاقا چون خیلی بد عکسم زیاد سلفی نمیگیرم کلا عکس نمیگیرم 

بد عکس نداریم اصلااااااا(حتی شما دوست عزیز)

روانشناسا دریافتند کسانی که سلفی میگیرند اغلب انسان هایی خود زشت پندارند

ما خوشگلیم عکس نمیگیریم

جهان باز تابی از خود توعه برات

فکر کن جذابی و خشگلی

دیگران هم همین نظر رو خواهند داشت❤

1399/9/9 آرزو میکنم هیچ تاپیک حس ششمی نباشد  
بد عکس نداریم اصلااااااا(حتی شما دوست عزیز) روانشناسا دریافتند کسانی که سلفی میگیرند اغلب انسان های ...

افرین دقیقا منم چون خودم این حسو دارم اذیت میشم دیگه وگرنه بقیه میگن خوشگلی اما میخوام خودم راضی باشم قبلا بودم خیلی عم بودم نمیدونم چرا یه دفعه اینطوری شدم

افرین دقیقا منم چون خودم این حسو دارم اذیت میشم دیگه وگرنه بقیه میگن خوشگلی اما میخوام خودم راضی باش ...

خود راضی در اون حد خوب نیس

اعتدالو رعایت کن خانومم❤😁

1399/9/9 آرزو میکنم هیچ تاپیک حس ششمی نباشد