2733
2734

وقتی کسی از خانواده شوهرتون دخالت میکنه تو تربیت بچتون شما چکار میکنید و چه برخوردی میکنید که هم بی احترامی نشه و هم اونا حد خودشونو بدونن؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم نظرتون قابل احترامه و خیلی ممنونم ک تجربه ی خیلی ارزشمند و عالی تون رو در اختیارم گذاشتین و چقدر خوبه ک هستین ، ی کوچولو هم ب نظرم اگ اینجوری رفتار کنم بهتر نیست؟ 😇

بعد کار خودت رو انجام بده ،گارد بگیری فایده نداره آبجی جونم 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2728

بگو باشه و کار خودتو کن.شوهرتو بنداز وسط بگو که فلانی گفته اینکارو کنم یا دکتر گفته.و اینکه باهاشون بحث نکن و جوابشون و نده که بیشتر بخواد روشون باز شه.بی محلی بهترین کاره.خودم بچه ندارما جاریم اینطور رفتار میکرد خیلی باسیاسته

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

والا من که دربرابر دخالت مامان خودم کم اوردم من یه شهر دیگه هستم ولی چند وقت یه بار هم که میرم اگه چند روز بمونم که حتمممممما با هم بحثمون میشه ولی سعی می کنم جلو خودمو بگیرم اما نمیشه دیگه اینقدررررر ادامه میده که آخرش بحثمون میشه بعدم ناراحت میشم که با مامانم بحث کردم ولی واقعا اعصابم به هم میریزه طوری رفتار میکنه با بچم که دیگه برا حرفا ی من تره هم خورد نمیکنه...... 

2738