2410
2553
عنوان

به شدت ازدواجی ام 🤣🤣🤣🤣🤣

659 بازدید | 57 پست

حوصلم پوکیددددد 

مجرداااا و متاهلااااا فرق ندارههههه بیایین بحرفیممممم 

انشالله توی تاپیک جدیدم خبر از ازدواج بذارم حالا سنی ندارم نمیتونم با مامانم بشینم در مورد ازدواج بگم برای همین اینجا در موردش میگم چون نه خواهری نه برادری نه دوستی دارم چرا دوستی دارم ولی ازم خیلی دورهههههه 

این پست جهت خندیدن و شاد کردن 🤣🤣🤣🤣🤣

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ببین شوهرم کنی ازینی هم که هستی تنها تر میشی فقط یک مخ خور و یک زور گو بهت اضافه میشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

چند سالته ازدواجی 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

منم خیلی ازدواجی ام

مخصوصا اینکه شهریور عقد هم اتاقیمه که هم سنیم

حس میکنم دیگه دیوونه بشم😭

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2706