2726

کلسیکر ویتان و ال ارژنین چجوری مصرف کنیم؟

قیمتشون چنده؟

عوارض؟

چجوری مضراتشو رفع کنیم؟

ویتامین بدن که مصرفش هیچگونه ضرری نداشته باشه معرفی کنید؟

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ويتامين ب چ منظوري ميخاي

واسه استحکام استخوان و سرحالی سلامتی بدن

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.
2728
منشیا نیستن که پاسخ گو باشن...

منشی ها کین؟تگ کن به این تاپیک

واسه استحکام استخوان و سرحالی سلامتی بدن

براي استخوان از سنجد استفاده كن

كلسيم دي هم ك براي استخوان هست يا حتي قرصهاي تخصصي تر بنا ب نيازت

مولتي ويتامين عمومي اورامين اف مصرف ميكردم راضي بودم تركيباتش رو سرچ كن البته ربطي ب اين هدف استفاده تو نداره 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
مله؟?؟?؟ آقای دکتر امروز نمیان لطفا فردا وقت قبلی بگیرین تشریف بیارین مطب😀😀

هر هر هر

من دکتر بهم مگنیفورت داد  ترکیبی از منیزیم و ویتامین گروه ب

چه دکتری؟

چه دکتری؟

متخصص قلب 

البته مشکل قلبی ندارم خدا راشکر 

برای تقویت استخونها و عضلات بهم داد

چون عضلاتم درد میگیرن 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
متخصص قلب  البته مشکل قلبی ندارم خدا راشکر  برای تقویت استخونها و عضلات بهم داد چون عضل ...

واسه این جور تجویز ویتامین ها پیش چه دکتری برم؟تقویت استخوان؟

واسه این جور تجویز ویتامین ها پیش چه دکتری برم؟تقویت استخوان؟

فرق نمیکنه 

حتی دکتر عمومی هم میتونه بنویسه 

الیته اینا ازاد حساب میشن و بدون نسخه هم بهت میدن 

منتها به دکتر علایمتو بگو یا اگر ازمایش جدیدا انجام دادی بهش نشون بده چون مصرف خودسرانه مکملها هم خوب نیس ممکته بدن کسی نیاز نداشته باشه .

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
فرق نمیکنه  حتی دکتر عمومی هم میتونه بنویسه  الیته اینا ازاد حساب میشن و بدون نسخه هم به ...

مرسی از راهنماییت

2706