2726
عنوان

چی میش بیاین دیگهههه

165 بازدید | 16 پست

پسرم لاله ی گوشش خودبه خودکبودمیش گاهی انگاریکی مکیده اون مدلی میش خودمم باردارام استراحت مطلقم الان دیدم هیلی استرس گرفتم ممکنه پلاکتش کم باش؟اگه باش چی میش؟یعنی چی؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بخدا من هیچی نمیدونم وگرنه کمک میکردم ببرش دکتر!!!

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

آره 🤔

ببرش دکتر 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران نباش برو پیش متخصص انشالله که چیزی نیست

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
آره 🤔 ببرش دکتر 

یعنی ازپلاکت میش؟پس چراجاهای دیگه نمیش والا ازترسم دکترم نبردم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
اینا چیزایی نیستن ک ساده ازش بگذری...بچه خیلی حساسه سریع ببرش دکتر...الان اینجا ب حرف کسی توجه نکن د ...

میدونم گفتم تاببرم بدونم کسی تجربه هم داره

یعنی ازپلاکت میش؟پس چراجاهای دیگه نمیش والا ازترسم دکترم نبردم

ممکنه باشه 

قرار نیست همه جا بشه که

ته حلقشو ببین ، ببین اونجام قرمز هست یا نه

ولی کلا ببرش دکتر ، دست دست نکن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
شوهرت ببرتش دکتر ی آزمایش بندیس براش منم ی مدت خود بخود بدنم کبود میشد دکتر ازومایش نوشت و گفتن کم ...

این آخ فقطم گوشش میش آره حتمابایدببرم

ممکنه باشه  قرار نیست همه جا بشه که ته حلقشو ببین ، ببین اونجام قرمز هست یا نه ولی کلا ببرش ...

کمبودپلاکت خطرناکه؟باداروحل میش؟

زیادی با دوستاشه؟؟؟زیادی تو کوچه س ???

نه ولی توخونه واقهاااااشیطونه

2706