2733
2734

اي كاش ميشد برگرديم به زمانى كه بچه بوديم

تموم دغدغمون مقشامون بود و بازيمون و دوستامون...

ولي نميشه😔😔😔

بايد تك و تنها تو غربت

تو دلتنكى باشي و اين عمرو بگذرونى

كاش ميشد لا اقل اين شباى جمعرو تو بغل مامانم ميخوابيدم

😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تو شهر غریبم و ۱۵ ساله هنوز عادت نکردم . اتفاقا پدر و مادر و خواهرم با خانوادش دارن میان خونم اونم بعد دو سال . الان تو راهن و من اصلا خوشحال نیستم چون شوهرم از وقتی فهمید کل خوشحالیمو کوفت کرد زهر مارم شد از بس که غر زد چرا میان حالا بیا تو این گرونی شکم اونا رو سیر کن و ... فک کن دارن میان و من دارم گریه میکنم چون شوهرم نهایت بیشعوریه

خدایا خودت نجاتم بده 
2738

منم غروب خیلی دلم گرفته بود

گفتم خوش به حال اونایی که نزدیک خانواده اشونن حداقل میرن یه سر میزنن😢

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍

اگه تو غربتين دلتنگيتون نديدن پدر و مادره خيلي شادتر از كسايي هستين كه پدر يا مادرشون ديگه نيست شكر گزار باشيد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
منم تو شهر غریبم و ۱۵ ساله هنوز عادت نکردم . اتفاقا پدر و مادر و خواهرم با خانوادش دارن میان خونم او ...

ولش كن اگر شعور و درك داشت اينجور نميگفت

من كاملا دركت ميكنم

بهترين كار اينه كه فقط سعي كنى بيخيال باشي و خوش بگذرونى

شوهرتم چاخان كن كه نره رو اعصابت

فقطططط لذت ببر از وجودشون

منم خیلی دلم گرفته مامانمم فوت شده عصری رفتم سر قبرش کلی گریه کردم😔

روحش شاد عزیزم

فاتحه میخونم براش❤

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
ولش كن اگر شعور و درك داشت اينجور نميگفت من كاملا دركت ميكنم بهترين كار اينه كه فقط سعي كنى بيخيال ...

ممنونم عزیزم ولی چجوری شاد باشم وقتی یه ریز داره غرغر میکنه و فردا میدونم که کم محلی میکنه تا برسن 

خدایا خودت نجاتم بده 
2706