2703
2553
عنوان

چرخش سر جنین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 25 پست
نی نی من انگار با انگشت شصتش داره مثانمو فشار میده

عزیزم😍ملض دالن همشون😂😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂انقد خوابم میااااااااد🤦🏻‍♀️نمیذاره بخوابم

من وقتی نخوابه دست میکشم اروم رو شکمم هی میگم بخواب بعد دوتا وول میزنه دیگه نیمزنه فک کنم واقعا میخوابه😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2456

استارتر زیر شکمت شل شده؟ منم۳۵هفته ام زیر شکمم حسابی شل شده جنین قسمت بالای شکمه حس میکنم زیر معدمه درست

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
استارتر زیر شکمت شل شده؟ منم۳۵هفته ام زیر شکمم حسابی شل شده جنین قسمت بالای شکمه حس میکنم زیر معدمه ...

نه شل نشده فقط افتاده شده ک اونم ماما میگه خیلی برای زایمان خوبه هرچی شکم افتاده تر شه زایمان بهتره 

ولی پاهاش دقیقا زیر قفسه سینمه سمت همین معده انگار فشار میده 😁

نه شل نشده فقط افتاده شده ک اونم ماما میگه خیلی برای زایمان خوبه هرچی شکم افتاده تر شه زایمان بهتره& ...

عه مال من چرا پس شل شده وقتی راه میرم انقد شله گوشتای زیر شکم تکون میخوره دقیقا چهار انگشت پایین تر از تافم

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
عه مال من چرا پس شل شده وقتی راه میرم انقد شله گوشتای زیر شکم تکون میخوره دقیقا چهار انگشت پایین تر ...

عزیزم😍شاید خب شما هفتت بیشتر‌از منه اینجوریه🤔نگفتی ب دکترت؟

2714
عزیزم😍شاید خب شما هفتت بیشتر‌از منه اینجوریه🤔نگفتی ب دکترت؟

فردا وقت گرفتم برم پیش دکتر

اینجوری بشه یعنی تو چه حالتیه؟ 

نمیدونم