2726
عنوان

کبد

549 بازدید | 12 پست

دکتر فرستاده بود سونوی کبد و کلیه و رحم

تا ببینه سنگ ریزه تو کلیه و تنبلی دارم یا نه.

رفتم.

دکتر گفت یه فولیکول 17 تو تخمدان راستته .....نمیدونم یعنی چی این؟؟؟؟

بعدش گفت یه توده سبز رنگ بالای کبد راستته؟؟

این یعنی چی؟؟؟

تو رو خدا کسی میدونه

تو سونو مگه رنگ معلومه😐

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که ندیدم دکتره گفت

اشتباه شنیدی حتما

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
عکسی که داده سیاهه یعنی رنگی نیس. چه بدونم لابد تو کامپیوترش رنگی میشه کرد و دید. گفت 7 سانته انداز ...

قربونت برم من کارم اینه سونوگرافی رنگی نیست 

چطوری عکس و تو نت بفرستم؟ با گوشی اومدم نت اون فولیکول که گفت معنیش چیه؟

عکس مهم نیست گزارشی که نوشته مهمه

قبل از تخمک گذاری تخمکا رشد میکنن و بعدش آزاد میشن قبل از ازاد شدن توی  فولیکول هستن

عکس مهم نیست گزارشی که نوشته مهمه قبل از تخمک گذاری تخمکا رشد میکنن و بعدش آزاد میشن قبل از ازاد شد ...

دو هفنه اینا مونده به پریودیم

بس وجود فولیکول عادیه؟ پس چرا نوشته پیگیری شود