2737
2734
عنوان

بچه ها کیا به اینکه بچه با خودش برکت و روزی میاره اعتقاد دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 78 پست
تو رو خدا سر این خرافات خودتون و بچه رو بدبخت نکنید اگه این حرف درست بود نباید ایییییین همه بچه فقی ...

من الان دوتا بچه دارم هفته ای ۱ کیلو میوه به زور میگیرم اصلا نمیشه هیچی خرید بچم همش حسرت به دله مغازه ها رو نکاه میکنه دلش میخواد همه چی

نماز نمیخونم متاسفانه🤦‍♀️

عزیزم ب خدا توکل کن

انشالله میتونی همونم بخونی و ادامه بدی💖💖💖

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان دوتا بچه دارم هفته ای ۱ کیلو میوه به زور میگیرم اصلا نمیشه هیچی خرید بچم همش حسرت به دله مغا ...

ماهم بچه بودیم هیچی نداشتیم

الان کمبود داریم؟

نمیگم بیبرنامه باید بچه دار شد

ولی از ترس بی‌پولی بچه دار نشدن هم فایده نداره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها دیگه انقدر ها هم فقیر و بیچاره نیستم خونه داریم ماشین داریم خانواده م هم کمکم میکنن فقط  شوهرم یکم رو هواست😶 

از الانم ویتامین اینا میخورم از نظر تغذیه مشکلی ندارم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
بچه ها دیگه انقدر ها هم فقیر و بیچاره نیستم خونه داریم ماشین داریم خانواده م هم کمکم میکنن فقط   ...

اقدام کن 

اقدام کن 

همه ترسوندنم آخه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ماهم بچه بودیم هیچی نداشتیم الان کمبود داریم؟ نمیگم بیبرنامه باید بچه دار شد ولی از ترس بی‌پولی ب ...

بله کمبود داریم. همه ماها کمبود داریم. من خودم المپیاد ریاضی قبول شدم بخاطر هزینه اش نرفتم میتونست اینده مو عوض کنه. برای جشنواره خوارزمی طرح اماده کردیم هزینه ساخت نداشتیم نصفه مون. بله همه مون میتونستیم اینده بهتری داشته باشیم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
ماهم بچه بودیم هیچی نداشتیم الان کمبود داریم؟ نمیگم بیبرنامه باید بچه دار شد ولی از ترس بی‌پولی ب ...

زمان ما تجملات و چشم و هم چشمی الان نبود نمیتونیم بچه هامون رو با اون موقع خودمون مقایسه کنیم من نکفتم که بچه نیاره من فقط جواب سوالش رو دادم چون روزی واسه زمانی بود که اوضاع اقتصادی اینجوری نبود 

2738
بچه ها دیگه انقدر ها هم فقیر و بیچاره نیستم خونه داریم ماشین داریم خانواده م هم کمکم میکنن فقط   ...

اهااااااااان. خوب پس شرایطتون خیلی بد نیست. اگر الان درامد مکفی دارید اقدام کن 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
همه ترسوندنم آخه

نمی‌دونم من ولع بارداری رو خیلی داشتم

الان هم ک اواخر دو ماه هستم خرج خاصی نداشتم. ماهی یبار دکتر میرم ک ۳۰ تومن پولشه و خودش سونو داره تو مطبش و رایگان انجام میده...

حالا سونوی آن تی و اینارو نمی‌دونم چیه و چقدر خرج داره

اهااااااااان. خوب پس شرایطتون خیلی بد نیست. اگر الان درامد مکفی دارید اقدام کن 

نه فقط شغل شوهرمه اونم حل بشه تمومه 

خداروشکر اجاره و اقساط نداریم

همه ترسوندنم آخه

من ک انرژی مثبت دادمت ک عزیزم واسه مخارج سنو و غربالگری خودتو بیمه تکمیلی کن ارزش داره😍توکل به خدا اقدام کن عزیزم الان ک فکر میکنم خودمم از وقتی باردارشدم شوهرم افزایش حقوق خوبی داشته😍با قانون جذب پا قدم خوبشو جذب کن

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
من ک انرژی مثبت دادمت ک عزیزم واسه مخارج سنو و غربالگری خودتو بیمه تکمیلی کن ارزش داره😍توکل به خدا ...

بله مرسی میدونم ولی تعداد کمی با من موافق بودن

شما بیمه سامان هستید؟ آخه فقط سامان انفرادی بیمه میکنه

بله کمبود داریم. همه ماها کمبود داریم. من خودم المپیاد ریاضی قبول شدم بخاطر هزینه اش نرفتم میتونست ا ...

منم جشنواره خوارزمی رتبه آوردم

ولی نتونستم ادامه بدم

حالا ک بزرگ شدم دارم ادامه میدم

مگه قرارهای تو زندگی هامون همه همون موقع ب چیزی ک میخان برسن؟

برادر منم تیزهوشان قبول شد نرفت چون پول سرویسشو نداشتیم بدیم...الان هم وضعش بد نیس... اصن شاید ب صلاحش نبوده بره مدرسه دیگه...

از زندگی طلبکار نباشیم...

البته نظر بنده اینه

2706