2733
2734
عنوان

شما اگه مثل من شوهرتون پولدار بود

| مشاهده متن کامل بحث + 13340 بازدید | 318 پست
وقتی شوهرت نیست اصلا منطقی نیست برهدر شوهرت بیاد پیشت و اینکه اونحا گفتی شوهرت ماهی یبار میاد یه هفت ...

منم برادر شوهرمو راه نمیدم شوهرم نباشه ن که بد باشه دوره زمونه بده زنم نداره 

بخدا خیلی از پشیمونی بعدش میترسم ولی به خدا حالت تهوع میگیرم از صداشم چون دلم سیاهه  اخلاقشم ۴ ...

الان نمیفهمم چرا خودتو کوچیک کردی و موندی سر زندگیت؟ناراحت نشو ولی خب خواهره من وقتی نمیخادت وقتی اخلاق نداره و نمیاد جداشو نه سنی داری نه بچه جدا شوو دوباره ازدواج کن انشالله که خوشبخت میشی

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه عده ممکنه راست بگن  اما اون عده ای که میبافن  من در عجبم چرا پز الکی میدن برای جلب تو ...

والا عزیزم من ک دروغی ندارم بگم،تازه میگم با حقوق 12 تومن زیر خط فقریم😩

هر بار این درو محکم ببند برو
وقتی شوهرت نیست اصلا منطقی نیست برهدر شوهرت بیاد پیشت و اینکه اونحا گفتی شوهرت ماهی یبار میاد یه هفت ...

اره اولا ماهی یبار میومد الان انتقالی گرفتع یه جا دیگ ۳ماه یبار میاد ۱۰ روز میمونه

2731
الان نمیفهمم چرا خودتو کوچیک کردی و موندی سر زندگیت؟ناراحت نشو ولی خب خواهره من وقتی نمیخادت وقتی اخ ...

مرخصی نداره ولی بداخلاقه خیلی من ازش متنفرم اون هی میگه دوست دارم ولی اگ منو دوس داشت پارسال بیرونم نمیکردد

۱۸ سال دیگ کم نیس کاش سال اول جدا میشدم

ملومه که سنت کمه .خیلی خیلی اعتماد به تفست پایینه و قانعی .اگه حرفایی که زدی درست باشه دیونه ایی حتی یه لحظه تو این زندگی بمونی

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2738
منم برادر شوهرمو راه نمیدم شوهرم نباشه ن که بد باشه دوره زمونه بده زنم نداره 

حالا اوندن یه ساعت دو ساعت پیش بچت اشکال تداره ولی نه اینکه  یک ماه بیاد پیشت شوهره هم نباشه 

من برادر شوهرام میومدن خونم پیش بچم چند ساعتی خجالت میکشیدم  الان بزرگتر شدن خودشون فهمیدن زمانی میان که شوهرم بیاد نمیدونم شایدم مادرشون فهمیده که زشته اون همیشه میگفت برادرشوهر محرمه و ازین حرفا من بش میگفتم اصلا همچین چیزی نیست فقط برادر ادم محرمه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
کسی دروغ نمیگه این سایت هزاران کاربر داره همه که مثل هم نیستن هرکسی در مورد خودش و شرایط زندگی خو ...

عزیزم اتفاقا شما دریت متوجهمنظور من نشدین 

منظورمتین سیاهنمایی وسم پاشی در موردمملکت که غالباتو سایت انجام مبشست تا بحث خارج رفتن مبشه همه فریاد وا اسفا وخوشبحالتوناز این خراب شده دارین میریندشونبالا میره  اما الان همه دارنواین خانومایی که از حقوقای نجومیشون حرف میزنن اونجا صداشون در نمیاد این همه تناقض برام قابل هضم نیست

در ضمن اتفاقا اکثر اطرافیان من تحصیلکرده ان وحقوقای خوبی دارن شوهر من تو ادارشون معاونه خواهرشوهرم پزشکه تو تاپیکام هست ببین

من شیعم،حیدر آقامه  
حالا اوندن یه ساعت دو ساعت پیش بچت اشکال تداره ولی نه اینکه  یک ماه بیاد پیشت شوهره هم نباشه&nb ...

اع مگه باش روبوسی میکنی که محرمه گناه داره برادر خود ادم ک نیس شوهرم میگ داداشم ناموس پرسته میگم هر چی دلیل نمیشه که بیاد تو نباشی تو باشی قدمش رو چشمم

یعنی بعد طلاق بدبخت نمیشم؟

نه عزیزم .باتجربه تر شدی .بچه هم که نداری نگران اون باشی .خودتو قوی کن .نزار یکم عجز و التماست کرد زود کوتا بیای .مطمعن باش الان جدا نشی یه چن سال دیگه با یه بچه میرسی به همینجا 

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
به پول نی من همسرم دندون پزشکه اخلاقشم خوبه ولی بیخیالیش این لاس زدن زنا باهاش داره دیوونم میکنه نمی ...

شوهر  منم با دخترای فامیل خیلی بگو بخند میکنه بعد ک میبینه ناراحتم میگ ب قران ب جون خودت منظوری ندارم فداتشم و منم خر میشم. بعد جلو همه میگه ننه زندگی من میخندیم خخخخخ

2706