2726
درکش نمیکنم اصلا دونفر باید همو از ته دل بخان اونقدر که دلشون بخاد تاآخر عمر باهم زندگی کنن بخاطر هم ...

منم نگاهم عین تو بود دقیقا دقیقا...واسه همین می فهمم چی می گی ولی آدم به مرور نظرش پخته تر میشه

البته میدونم که حرفمو قبول نمی کنی...چون عین منی ...منم بم می گفتن...می گفتم نه...نظرم تا ابد همینه و خیلی هم پختس!

بازم هیچی...
هروقت چماقتو گذاشتی زمین و دستت خالی شد باهم حرف میزنیم الان دستت بنده

پياما تو بخون کلا, لازم هم نيست با تيکه و متلک حرف بزني تا مريدات بيان وسط دفاعت بکنن از اول هم بخون پياماتو 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عجبا  اومدی اینجا دنبال دختر خوووووب

واااا مگه اینجا دختر خوب نیست؟😠😠😠😠این چه طرز حرف زدن؟نکنه آقایی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
تو پستي که جواب منو دادي دقيقا همينا رو گفتي اينکه شما الان دلت ميخواد بحثو که خودت راه انداختي منحر ...

واقعاً همینه

مشکل نی نی سایت که چه عرض کنم

مشکل مردم جامعه ما همینه که بدون فکر کردن تقلید میکنن! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
واقعاً همینه مشکل نی نی سایت که چه عرض کنم مشکل مردم جامعه ما همینه که بدون فکر کردن تقلید میکنن!& ...

اره واقعا اسنارتر اصن نظر نخواسته که اينجوري ازدواج خوبه يا بد يه کاربر اومده ميگه جمع کن بنگاه شادمانيو بقيه هم دنبالش که اصن طرف جواب نگيره و

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

خوب بعضی ازدواجا اشنایی سنتی بعضی مجازی ،حالا از هرطریق ،بالاخره اگه نیت وقصدشون ازدواج باشه ،همدیگرو میبین وقت میذارن ،وبه نتیجه میرسن ،چه اشکالی داره از طریق مجازیم اشنا بشن ازدواج کنن؟؟؟ چرا الکی همیشه باید جبهه بگیریم؟؟؟ شاید بعضیا قسمتشون اینطوری باشه ،

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
خب شما چرا میخای طرز فکر منو عوض کنی؟

عزیزم من کاری به طرز فکر تو ندارم

تو اومدی تو این تاپیک با تشر به استارتر گفتی دنبال معرفی نباشه! 

و بعد هم با بقیه بحث کردی طرز فکرشونو در مورد معرفی و ازدواج سنتی عوض کنی

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
خوب بعضی ازدواجا اشنایی سنتی بعضی مجازی ،حالا از هرطریق ،بالاخره اگه نیت وقصدشون ازدواج باشه ،همدیگر ...

آفرین 

ببخشید ابجی گلم, دعوام نکن  بخدا اصلا منظورم این نبود    

خواهش میکنم لطفا ی نظر کلی نسبت ندید 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706