2726
خب اوناییم ک باعشق ازدواج میکنن و یدفه قاط میزنن اکثرا تقصیر خودشونه ک فک میکنن خرشون از پل گذشته دی ...

اگه انتخاب درست باشه علاقه و عشق بوجود میاد

اگه انتخاب اشتباه باشع قطعا عاشق هم باشن عشقشون از بین میره. این طبیعیه

خودت رو دوست داشته باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکش نمیکنم اصلا دونفر باید همو از ته دل بخان اونقدر که دلشون بخاد تاآخر عمر باهم زندگی کنن بخاطر هم ...

هر کي سنتي ازدواج ميکنه سنش بالا رفته و بخاطر بقيس؟چقدر منطقي 

پس همه بايد برن با هم دوست بشن تا از ته دل همو بخان يعني همه که سنتي ازدواج ميکنن همو نميخان دلشون برا هم نميزنه صرف سن بالايي ازدواج کردن و خواست بقيه و دوست پسر دخترا همه عااااشق و دلباخته همن 

اينکه شما تو اطرافيانت ازدواج سنتي با عشق نديدي دليل نميشه کلي صحبت کني و فتوا بدي 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2728
ببخشید ولی بیشتر حرفات شبیه شعاره.تاپیکای اینجارو میبینی ک حتی از ته دلم همو میخان بعد به مشکل برمیخ ...

شعار مال وقتیه ک خودت تو موقعیت نباشی و از دور حرف بزنی...میدونی مشکل ماآدمااینه ک قدر چیزایی ک داریم و حتی اونچیزایی ک با بدبختی بدست میاریمو نمیدونیم اونی موفقه که قدر داشته هاشو بدونه تو همه ی موارد تو ازدواجم همینه تو رابطه دوستیم همینه بلاخره هرکسی ی عقیده و روش زندگی داره منم با دید خودم ب زندگی ادامه میدم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

با ديد خودت به زندگي ادامه بده و نميخواد به استارتر بگي بنگاه شادمانيو جمع کنه يا ن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
اگه انتخاب درست باشه علاقه و عشق بوجود میاد اگه انتخاب اشتباه باشع قطعا عاشق هم باشن عشقشون از بین ...

اون عشقی که میگی بوجود میاد ۹۹ درصد عشق نیس ی وابستگی طبیعیه آدم وقتی میره تو خوابگاه چهارسال با ی کسی ک آدم خوبیم هس هم اتاقی میشه باهاش وقت میگذرونه تو ی شرایط جدید جای پدر و مادرش اونه ک همش کنارشه قطعا بش ی محبتی پیدا میکنه وقتی مثلا بعد ۴ سال بخاد ازش دور شه خب اذیت میشه...بنظر من دلیل پیوند زن و مرد باید خیلی بزرگتر ازاین چیزا باشه و علاقه ی بینشون خیلی عمقی تر ازدواج سنتی ینی اول تصمیم بگیر بعد از ته دلت بخواه درصورتیکه اول باید بخای بعد تصمیم بگیری البته این نظر شخصی منه هرکسیم ی اولویتهایی داره برا ادامه زندگیش خیلیام اولویتشون چیزای دیگس که قانع میشن با کسی ازدواج کنن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
چن سالتونه؟

چ فرقی میکنه حالا مثلا ۳۰ سالم باشه میشم پخته و میشه ب عقایدم ب عنوان ی تز زندگی فک کرد و اگه ۱۵ سالم باشه میشه شور نوجوونی و باد کله؟؟😁

اون عشقی که میگی بوجود میاد ۹۹ درصد عشق نیس ی وابستگی طبیعیه آدم وقتی میره تو خوابگاه چهارسال با ی ک ...

اینایی ک گفتی دلیل نمیشه ازدواج سنتی بد باشه

دور و برم زیاد دیدم.

در دوستی عشق و علاقه و وابستگی باعث میشه معایب طرف رو نبینی یا نهای ببینی. در صورای ک در ازدواج سنتی خبری از انتخاب احساسی نیس. منطقی تره

خودت رو دوست داشته باش❤
هر کي سنتي ازدواج ميکنه سنش بالا رفته و بخاطر بقيس؟چقدر منطقي  پس همه بايد برن با هم دوس ...

اتفاقا خوده شما خیلی منطقی هستی که از اونهمه نوشته ی من فقط همون ی تیکه رو گرفتی که دلت خاست بگیری😁گفتم خیلیاااااا بخاطر اون دلایلی که گفتم میرن سمت ازدواج چن تا تاپیک همین جا دیدی که دختر مثلا ۲۷ ساله دنبال خاستگار بوده و میترسیده که سنش بره بالا؟؟ من فتوا نمیدم ب کسی نظر خودمو میگم شما اگه ماکارونی دوس نداشته باشی نمیخوری ی جاییم که حرفش هس ممکنه بگی من ماکارونی دوس ندارم این که جرم نیس هس؟؟

اتفاقا خوده شما خیلی منطقی هستی که از اونهمه نوشته ی من فقط همون ی تیکه رو گرفتی که دلت خاست بگیری😁 ...

نهه عزیزم جرم نیس. منم نگفتم داری فتوا میدی، گفتم؟

منم نمیگم ازدواج از طریق دوستی صد درصد بده. خوبی هایی هم داره قطعا. ولی از متنی ک نوشتی عیبش رو کشیدم بیرون

خودت رو دوست داشته باش❤
عجبا  اومدی اینجا دنبال دختر خوووووب

مگه دخترای اینجا همه بدن؟ 😅😅😅

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
اینایی ک گفتی دلیل نمیشه ازدواج سنتی بد باشه دور و برم زیاد دیدم. در دوستی عشق و علاقه و وابستگی ب ...

خب شما آدم منطقی هستی و من آدمیم که با دلم کار میکنم این دوتا همیشه در تضادن ن من میتونم شمارو قانع کنم ن شما منو...عشق ترسناکه خب آره ضرر داره ولی خب بعضیا هستن که مث من هیجانو دوس دارن خیلیام دوس دارن مث شما منطقی ب همه چی نگا کنن مهم اینه ک سعی نکنیم ب هم تحمیل کنیم عقایدمونو من اگه دوس دارم عاشق باشم عاشق می مونم ولی نمیتونم کسیو مجبور کنم که عاشق بشه فقط نظرمو میگم و میرم همین و بالعکس

2706