2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا همونو بگو به این چیزا نمیشه اعتماد کردد پس فردا یهو گروهی باندی از اب در میان خدایااا از دست ای ...

انقد بدم میاد دونفرو ندیده نشناخته ب هم میچسبونن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2720

دقیقااااا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2714
خب دو نفر رو بهم معرفی میکنن خیلی هم عالیه. مراحل آشنایی رو باید دو نفر کامل کنن دیگه ب معرف مربوط ...

ازدواج سنتی تو کتم نمیره اصلا دونفر ب قصد ازدواج باهم بچرخن و هیچ عشقیم نباشه حالا شایییییید ی علاقه ی سطحی بوجود بیاد شایدم نیاد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

کجا نديده نشناخته؟ صرفا معرفي ميشن خودشون ميدونن رفت و امد ميکنن 

از پشت پرده که همو نميبينن عاقد هم يگوشه نشسته باشه که 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
ازدواج سنتی تو کتم نمیره اصلا دونفر ب قصد ازدواج باهم بچرخن و هیچ عشقیم نباشه حالا شایییییید ی علاقه ...

خب بوجود نیاد ازدواج نمیکنن. 

فوقش میبینن شرایط هر دو نفر خیلی خوبه و با معیاراشون هماهنگه قبول میکنن.

ازدواج باید منطقی باشه

اینهمه ادم از طریق دوستی ازدواج کردن ولی میبینی مشکل دارن...

در هر صورت باید منطقی پیش رفت چه سنتی و چه دوستی

خودت رو دوست داشته باش❤
کجا نديده نشناخته؟ صرفا معرفي ميشن خودشون ميدونن رفت و امد ميکنن  از پشت پرده که همو نميبينن ع ...

درکش نمیکنم اصلا دونفر باید همو از ته دل بخان اونقدر که دلشون بخاد تاآخر عمر باهم زندگی کنن بخاطر هم از خونه پدرشون بیان بیرون ن صرفه بخاطر اینکه سنشون رفته بالا یا باید مث چهارنفر دیگه ازدواج کردن و تشکیل خونواده دادن ایناهم همونکارو بکنن

درکش نمیکنم اصلا دونفر باید همو از ته دل بخان اونقدر که دلشون بخاد تاآخر عمر باهم زندگی کنن بخاطر هم ...

ببخشید ولی بیشتر حرفات شبیه شعاره.تاپیکای اینجارو میبینی ک حتی از ته دلم همو میخان بعد به مشکل برمیخورن.هیچی قطعی نیس.آدم از فردای خودش خبر نداره

خب بوجود نیاد ازدواج نمیکنن.  فوقش میبینن شرایط هر دو نفر خیلی خوبه و با معیاراشون هماهنگه قبو ...

خب اوناییم ک باعشق ازدواج میکنن و یدفه قاط میزنن اکثرا تقصیر خودشونه ک فک میکنن خرشون از پل گذشته دیگه هرجور بخان رفتارمیکنن عشق مراقبت میخاد...درک نمیکنم دونفر بخاطر موقعیت یا حالا صرفا افکار و علایق مشترک ازدواج کنن اینطوری ازدواج میشه فقط ی قرارداد و نوشته ن پیوند دوتا آدم از همه لحاظ

2706