1345
1273
درکش نمیکنم اصلا دونفر باید همو از ته دل بخان اونقدر که دلشون بخاد تاآخر عمر باهم زندگی کنن بخاطر هم ...

منم نگاهم عین تو بود دقیقا دقیقا...واسه همین می فهمم چی می گی ولی آدم به مرور نظرش پخته تر میشه

البته میدونم که حرفمو قبول نمی کنی...چون عین منی ...منم بم می گفتن...می گفتم نه...نظرم تا ابد همینه و خیلی هم پختس!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

تو پستي که جواب منو دادي دقيقا همينا رو گفتي اينکه شما الان دلت ميخواد بحثو که خودت راه انداختي منحر ...

واقعاً همینه

مشکل نی نی سایت که چه عرض کنم

مشکل مردم جامعه ما همینه که بدون فکر کردن تقلید میکنن! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
واقعاً همینه مشکل نی نی سایت که چه عرض کنم مشکل مردم جامعه ما همینه که بدون فکر کردن تقلید میکنن!& ...

اره واقعا اسنارتر اصن نظر نخواسته که اينجوري ازدواج خوبه يا بد يه کاربر اومده ميگه جمع کن بنگاه شادمانيو بقيه هم دنبالش که اصن طرف جواب نگيره و

خوب بعضی ازدواجا اشنایی سنتی بعضی مجازی ،حالا از هرطریق ،بالاخره اگه نیت وقصدشون ازدواج باشه ،همدیگرو میبین وقت میذارن ،وبه نتیجه میرسن ،چه اشکالی داره از طریق مجازیم اشنا بشن ازدواج کنن؟؟؟ چرا الکی همیشه باید جبهه بگیریم؟؟؟ شاید بعضیا قسمتشون اینطوری باشه ،

خدایا کنارم باش  
خب شما چرا میخای طرز فکر منو عوض کنی؟

عزیزم من کاری به طرز فکر تو ندارم

تو اومدی تو این تاپیک با تشر به استارتر گفتی دنبال معرفی نباشه! 

و بعد هم با بقیه بحث کردی طرز فکرشونو در مورد معرفی و ازدواج سنتی عوض کنی

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
1274
خوب بعضی ازدواجا اشنایی سنتی بعضی مجازی ،حالا از هرطریق ،بالاخره اگه نیت وقصدشون ازدواج باشه ،همدیگر ...

آفرین 

1226
منم نگاهم عین تو بود دقیقا دقیقا...واسه همین می فهمم چی می گی ولی آدم به مرور نظرش پخته تر میشه الب ...

تو عاشق شدی؟

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

فکر کنم استاتر یه مورد خوب پیدا کرد افلاین شد😶

بنظرم این راهش نیست مسلما  دور و اطرافتون احتمال پیدا کردن یه کیس مناسب خیلی بیشتره تا سایتی که یک ماهه عضو شدی و ۵ تا پست داری!

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند چون دغدغه مردم این شهرحجاب است  ای کاش که دلقک شده بودم  نه شاعر  در کشور من ارزش انسان به نقاب است
پياما تو بخون کلا, لازم هم نيست با تيکه و متلک حرف بزني تا مريدات بيان وسط دفاعت بکنن از اول هم بخون ...

مرید ندارم اشتباه گرفتی اینجارو فک کنم

ببین اصلا حوصله بحث و دعوا ندارم کاربر دیگه ایم بود ک نظرش مخالفم بود ولی درست اومد صحبت کردیم مشکلیم پیش نیومد مث شما چماق و بیلم دستش نبود دعوا میخای بکنی فردا بیا واقعا حوصله ندارم الان

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
عزیزم من کاری به طرز فکر تو ندارم تو اومدی تو این تاپیک با تشر به استارتر گفتی دنبال معرفی نباشه!&n ...

نخاستم عوض کنم ریپلای کردن جوابشونو دادم خب اینجا مگه جای زن و شوهر پیدا کردنه؟؟

نخاستم عوض کنم ریپلای کردن جوابشونو دادم خب اینجا مگه جای زن و شوهر پیدا کردنه؟؟

میتونه باشه

1346