1147
1341

بچم پونزده ماهشه غذای سفره فقط املت و برنج نرم میخوره بقیه چیزا رو عق میزنه چطوری به غذای سفره عادتش بدم خیلی خستم از دونوع غذا درست کردن 

درست نکن دو نوع 

بچه شما الان هوشش تکمیل شده

از سه ماه پیش باید غذای سفره میدادی بهش 

یه سیب زمینی کوچولو بنداز تو خوروشت یا آبگوشتی که میپزی همون رو له کن بده بخوره 

ماکارونی و کتلت و... با ماست ریز ریز بهش بده 

اگه نخورد غذای دیگه نده تا گرسنه بشه همونو بخوره

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
اگه اینکارو بکنم ینی عادت میکنه دیگه 

مقاومت کنی بله

بچه میفهمه اگه اونو نخوره غذای دیگه ای هست 

اگه چندبار گرسنه بمونه کم کم عادت میکنه وعده خانواده رو بخوره همون

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐

خسته نباشی گلم خودش یاد میگیره طبق میلش رفتار کن هنوز خیلی کوچولوه ک من 2سالش شد کم کم داریم کارمیکنیم باهم😂اونم واقعا نمیخوره میخوره ها به به هم میکنه ولی اذیت میشه ادامه نمیده فعلا زوده مثلا خورشت دارین برنج نیم دانه کته نرم کن براش باخورشت خودتون یا پیش غداتون سوپه بده یا کوکو کتلت اینا ریز کن بزار جلوش با بازی بخوره ولی باز درکنارش غذای خودشو بده .مادر خوب خسته نباشی واقعا درکت میکنم.من اینقد دوس داشتم یکی خسته نباشید بم بگه😢

امضاندارم انگشت بزنم😜
1307
چطوری با چی لطفا راهنماییم کنید بچم فقط پنج تا دندون داره میتونه ینی غذا مارو بخوره

اره می‌تونه شما با قاشق لهش کن نرم کن بده درسته که نمیتونه بجوئه ،راستش نمی‌دونم باچی شروع کنی ولی باغذای سبک شروع کن کم کم بده هر ی ساعت ی ذره بده، باید صبوری کنی

خسته نباشی گلم خودش یاد میگیره طبق میلش رفتار کن هنوز خیلی کوچولوه ک من 2سالش شد کم کم داریم کارمیکن ...

ممنونم عزیزم پس تو هم مثل منی . خب چه اشکال داره یه مادر خسته دیگه به تو میگه خسته نباشی گلم خداقوت

چطوری با چی لطفا راهنماییم کنید بچم فقط پنج تا دندون داره میتونه ینی غذا مارو بخوره

والا تموم دکترا میگن از2سالگی بچه ادویه جات و غذای خوشنمک بخوره عزیزم بخدابه موقش عادت میکنه 

امضاندارم انگشت بزنم😜
1226
ممنونم عزیزم پس تو هم مثل منی . خب چه اشکال داره یه مادر خسته دیگه به تو میگه خسته نباشی گلم خداقوت

فدات عزیزم.ولی نگران نباش واقعا به موقش یاد میگیره بیچاره دندونش کجابود هرغدایی بخوره من بچم 2سالو دوهفتشه والا هنوز کته نیم دانه ایرانی میخوره چون بچه این سن بیچاره کجاحال داره بجوه دندونم نداره بچه شما معدش داغون میشه.مادری یعنی صبر عزیزم😍

امضاندارم انگشت بزنم😜
بچم خیلی بد غذاس میشه برای صبونه چندتا غذا بهم پیشنهاد بدی عزیزم

عزیزم فرنی حریره بادوم شیر برنج حلیم .من از 15ماهگی صبحونه 4مغز اسیاب شده لقمه خیلی کوچلو ریز میکردم میدادم بهش میخورد هنوزم عادت به لقمه داره و لی الان کمتر بتونم 4مغزبخرم کرم کنجد و کره بادوم زمینه لقمه میکنم براش

امضاندارم انگشت بزنم😜
1335