2726
عنوان

قرار عاشقانه داریم ....بسم الله

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 25 پست
دشمنتون شرمنده باشه متاسفانه دقیق یادم نیست نمازتونم قبول باشه😉

😯😯😯😯 قبول حق باشه عزیزدلم .یادت اومد حتما بهم بگو 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

سلام، من یه نگرانی و خوف از آینده نزدیک دارم، یه قضیه نامعلوم و مبهم که ممکنه زندگیم رو به فنا بکشونه، نمیتونم واضحتر بگم... تو کتابهاتون دستوری برای من نیست؟😥

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، من یه نگرانی و خوف از آینده نزدیک دارم، یه قضیه نامعلوم و مبهم که ممکنه زندگیم رو به فنا بکشون ...

سلام آبجی جونم ، صد دفعه این رو بخون از کتاب ذکرهای نجات بخش هست.خودم خوندم نتیجه گرفتم ، تا رد کردن قضیه ب خیری و خوشی ، هر روز بخون ، وقت زیادی هم نمیبره عزیزم روزی صد مرتبه.حاجتت رو هم بگو.الهی ک ب حق حضرت زهرا سلام الله علیها حل میشه 😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
سلام آبجی جونم ، صد دفعه این رو بخون از کتاب ذکرهای نجات بخش هست.خودم خوندم نتیجه گرفتم ، تا رد کردن ...

اجرتون با حضرت زهرا که نام مبارکشونو بردید❤

اگه لایق دونستید برام دعا کنید...

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2728
 اجرتون با حضرت زهرا که نام مبارکشونو بردید❤ اگه لایق دونستید برام دعا کنید...

الهی ک لایق دعاگوییت باشم عزیزم💞حتما

چشم آبجی جونم ، یادم میمونه إن شاء اللّه عزیزدلم 💞😇 وظیفست آبجی جونم 

فدای دل مهربونت گلم❤😘

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
لطفا برای ازدواجم دعا کن❤

ب روی چشم آبجی جونم 💞😇 الهی ک حضرت زهرا سلام اللّه علیها دعاگوت باشه آبجی خوبم💞

ب روی چشم آبجی جونم ، من ی ذکر رو روزی صد بار چند روز گفتم آقام رفت سرکار الحمدلله ، برات میخونمش فر ...

سلام خواهر مهربونم این ذکر رو به من هم میگی و اینکه برام دعا کن 

تو اقدام هم هستم برا باردای گفتم هر موقع خواست خدا هست فرزند سالم و صالح بده و اگه به خاطر گناهی تعویق افتاده گناهام رو ببخشه خدا و اگه امتحان الهی هست رو سفید بشم شما هم برام دعا کن ممنون میشم 

،خیلی رو شوهرم فشار کاری هست و مثل من خیلی امیدوار نبست به زبون نمیاره هیچ موقع  اما من متوجه میشم غصه میخوره  

چه ذکری بخونم براش یا چه دعایی کنم به خدا براش ؟

سلام خواهر مهربونم این ذکر رو به من هم میگی و اینکه برام دعا کن  تو اقدام هم هستم برا باردای گ ...

اینه آبجی جونم 

از کتاب ذکرهای نجات بخش.

اااالهی ب سلامتی ، چقدر قشنگ با خدا صحبت میکنی الهی ک زودی ب خیر و صلاح مادر میشی.😇

آقایونی ک درآمد حلال براشون مهمه واقعا تحت فشار هستن خدا کمکشون کنه ب پربرکت بودن کارشون . تو بهترین مادر دنیا میشی آقات هم بهترین پدر دنیا 💞😇