2733
2734
عنوان

قرار عاشقانه داریم ....بسم الله

464 بازدید | 25 پست

🌹عــلامه حســن زاده آملی:

رسول خـدا  فرمودند هرڪسی بعد

از هر نماز دستش را روی چشمانش

بگذارد و يڪبار آیت الڪرسی

بخواند هيچوقت چشــمهايش را از

دست نمی دهـــد.

👈👈👈برای وضو یک لیوان آب هم کافیه👉👉👉

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

من سر قرارم هستم😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سر قرارم هستم😁

الهی ک همیشه سر قرار عاشقانه با خداوند باشی عزیزدلم 😇💞 چ قراری زیباترین از این 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
دیروز یه تاپیک زده بودید از اقای مجتبی تهرانی ازتون سوال کردم جواب ندادید 

حتما ندیدم آبجی خوبم ، معذرت میخوام . اگ یادته لطف کن بپرس اگ ن بعد اذان و نماز اینجا ب روی چشم نگاه میکنم اگ بلد بودم جواب میدم😇بازم شرمنده 

اکتشاف عاشقانه تو رو خدا من و دعا کن تو نمازت خیلی محتاجم به دعا باردار بشم 😭

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
حتما ندیدم آبجی خوبم ، معذرت میخوام . اگ یادته لطف کن بپرس اگ ن بعد اذان و نماز اینجا ب روی چشم نگاه ...

دشمنتون شرمنده باشه

متاسفانه دقیق یادم نیست

نمازتونم قبول باشه😉

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
2738

توروخدا منو هم دعا کنید ک ابروم حفظ شه و روسفید شم پیش همه

برام دعا کنید ب زودی بختم باز شه و یه بخت خوب نصیبم شه مرسی❤

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
اکتشاف عاشقانه تو رو خدا من و دعا کن تو نمازت خیلی محتاجم به دعا باردار بشم 😭

چشم آبحی جونم ، فدای اشکات بشم من😞 اتفاقا امروز داشتم تو کتاب ذکرهای شگفت عارفان و ذکرهای نجاتبخش دنبال ی دعا میگشتم ، همش چشم میخورد ب دعاهای فرزند دار شدن ، برات یکی رو شروع میکنم ب خودن آبجی جونم شاید خودت وقت نکنی . بعد دامنت سبز شد ب نگاه حضرت زهرا سلام اللّه علیها خبرم کن بهترین مامان دنیا😍😍😍😍

توروخدا منو هم دعا کنید ک ابروم حفظ شه و روسفید شم پیش همه برام دعا کنید ب زودی بختم باز شه و یه بخ ...

ب روی چشم آبجی جونم ، من ی ذکر رو روزی صد بار چند روز گفتم آقام رفت سرکار الحمدلله ، برات میخونمش فرشته پاک خدا . نماز جعفر طیار هم واسه ازدواج خوبه . اصلا این فکر رو نکن بختت بسته ست همه ب من میگفتن اصلا هم بسته نبود . اونی ک باید ، ب وقتش میاد شک نکن😇

ب روی چشم آبجی جونم ، من ی ذکر رو روزی صد بار چند روز گفتم آقام رفت سرکار الحمدلله ، برات میخونمش فر ...

مرسی گلم خیییییر ببینی ب حق فاطمه زهرا

گلم توروخدا همیشه منو یادت باش واز صمیم قلبت برام دعا کن

انشالله عاقبت بخیر شی ابجی❤

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
چشم آبحی جونم ، فدای اشکات بشم من😞 اتفاقا امروز داشتم تو کتاب ذکرهای شگفت عارفان و ذکرهای نجاتبخش د ...

الهی هرچی میخوای خدا بهت بده خیلی دلگیرم به خدا ممنونم ازت اون روز درخواست دوستی دادم بهت میخواستم بهت بگم برام دعا کنی خداروشکر که پیدات کردم انشالله درپناه خداباشی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
مرسی گلم خیییییر ببینی ب حق فاطمه زهرا گلم توروخدا همیشه منو یادت باش واز صمیم قلبت برام دعا کن ان ...

چشم آبجی جونم ، یادم میمونه إن شاء اللّه عزیزدلم 💞😇 وظیفست آبجی جونم 

الهی هرچی میخوای خدا بهت بده خیلی دلگیرم به خدا ممنونم ازت اون روز درخواست دوستی دادم بهت میخواستم ب ...

غصه نخور آبجی جونم ، فدای دلت بشم من .... 😞 هر چی بیشتر دلگیر باشی بدتره ، ی کوچولو دلت رو سبک کن هر چند سخته 😞 فدای قد وبالات بشم من عزیزدلم 💞

2706