2703
2553
عنوان

عاقا بخدا من بچه دوس ندارم عجب غلطی کردما

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرف بقیه گوش نکن ، راه خودتو ادامه بده ،ولی این راهو تا آخر نرو

ببخشید شما راجع ب بارداری زنای سایت هم باید نظر بدی ؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
2720
خوب باردار نشو

شوهر بچه میخواد.. پدرشوهر بچه میخواد... مادر شوهر بچه میخواد... هر کی میبینه میگه مشگل دارین ک بچه نمیارین ... لعنت به این فرهنگ ک همه سرشون تو زندگی بقیس اه

تا وقتی که تشنه بچه نشدی وکمبودشو حس نکردی نیار.کسی نمیتونه تو زندگیت دخالت کنه...اگه الان بیاری با کوچک ترین کار بچه شروع به پرخاش میکنی...

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

من همسن شمام والان سال ۴ ازدواجم و تازه باردار شدم 

نه به کسی توضیح دادم و جوری رفتار کردم کسی به خودش اجازه نده ازم سوال بپرسه شما خودت اجازه می دی برات تصمیم بگیرن یا به روت بیارن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2714
شوهر بچه میخواد.. پدرشوهر بچه میخواد... مادر شوهر بچه میخواد... هر کی میبینه میگه مشگل دارین ک بچه ن ...

ببین قرص بخور به کسی هم نگو

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

ب بقیه چ... تو مهم خودتی... منم ۹ساله از نامزدی حساب کنی ازدواج کردم عالم و ادم صداشون در اومده.‌‌ حتی شوهرم التماس میکنه ولی تا من اماده نشم خبری نیست... الانم احساس امادگی دارم و در حال اقدامم😁

هرکی هرچی گفت بحث و عوض کن... بعدم بگو ما قراره بزرگش کنیم وقتی اماده نیستم درنتیجه اون هم بچه خوبی از آب در نمیاد

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

هروقت دلت خواست بچه بیار

هرکی چیزی گف بگو اگه خواستم بیارم،شمارو درجریان میذارم

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
ببخشید شما راجع ب بارداری زنای سایت هم باید نظر بدی ؟

من صحبتم با استار تر بود ،حرف بدی نزدم

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

هر وقت آمادگی بچه‌دار شدن داشتی اقدام کن، بچه مسئولیت داره و دیگران که از شما بچه میخوان قرار نیست سختیاشو تحمل کنن و تربیتش کنن. ولی شما هم حواست باشه که بیش از اندازه دیر اقدام نکنی. نذار فاصله سنیت با  بچه اینقدر زیاد باشه که نتونی درکش کنی. یا خدای نکرده دچار مشکلی نشید که باعث عدم بارداری بشه. تا قبل از اقدام کردن در مورد بچه و بچه‌داری مطالعه کن و آگاهیتو ببر بالا.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706