1345
1341

حدود دوساله ازدواج کردم ۲۴ سالمه ... به هیچ وجه من الوجوه از بچه دار شدم خوشم نمیاد... یعنی راستشو بخاین فک میکنم فعلا به اون بلوغ و شرایط مادرشدن و بچه اوردن نرسیدم... اصن در خودم نمیبینم مسئولیت یه بچه رو بپذیرم... میدونم حالا میگین پ چرا شوهر کردی؟ بخدا اونموقع به اینجاش فک نکرده بودم... همه ازم بچه میخوان و من متنفر از بچه اوردن... اگ آدم دلسوزی هس یه کوچولو راهنماییم کنه ♥

خوب باردار نشو

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

راهنمایی نداره

تا وقتی احساس نیاز نکردی باردار نشو 

چون مادری مسئولیتی که عشق میخواد

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
1350

به حرف بقیه گوش نکن ، راه خودتو ادامه بده ،ولی این راهو تا آخر نرو

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
1348

یه چی هست اسمش قرصه  اونو بخور ب کسی هم نگو

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
1226

خب زندگی خودته 

نخواه ب کسی چ 

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
به حرف بقیه گوش نکن ، راه خودتو ادامه بده ،ولی این راهو تا آخر نرو

ببخشید شما راجع ب بارداری زنای سایت هم باید نظر بدی ؟

1346