2726

من پریودم.تاحالا مثل اینبار درد نداشتم.لطفا شوخی نکنید و مسخره بازیم در نیارید....

مجبوری شیفا گذاشتم ولی وقتی از دستشویی اومدم بیرون و دو قدم راه رفتم،دراومد.چون تاحالا نذاشتم گفتم شاید بد گذاشته بودم.دوباره رفتم یکی دیگه گذاشتم بازم دراومد...چه غلطی بکنم؟دیکلوفناک سه تا خوردم فرقی نکرده.کسی هم نیست ببرتم دکتر.خودمم دارم میمیرم نمیتونم راه برم..

من آلوده ام اما نجاتم نده،که آلوده بودن به تو پاکیه...

😂

من بهم بگن شیاف ،،،کلا خودمو میزنم به نشنیدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شیافو تو حالت درازکش بذاری راحتتره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

مفنامیک اسید خیلی خوبه.دکتر به من داد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706