2733
2739
عنوان

زده به سرم بعدچندین سال برم ادامه تحصیل بدم خنده داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم ؟ انشاءالله به سن گیر ندن 

معلم روهمینجوری گفتم

۲۳نشدم هنوز..همین که یه مدرک بگیرم برام کافیه

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم
2731
هم سن منی منم میخام ادامه تحصیل بدم تاسیکلم خوندم امانه اینکه بخام معلم ودکترواینابشم فقط بخاطر دل خ ...

پس بیاید ی گروه تشکیل بدیم برا ادامه تحصیل از هم انگیزه بگیریم البته من بعد اسباب کشیم میخوام بخونما 

چرا خنده دار باشه ماهي رو هروقت از آب بگيري تازه هست ميتوني بري بزرگسالان ثبت نام كني اكثر كلاساشم ...

مشکل اینجاست اصلاهیچی یادم نیست😂

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم
2738
معلم روهمینجوری گفتم ۲۳نشدم هنوز..همین که یه مدرک بگیرم برام کافیه

اره این که عالیه 

اخه سخت گیریا زیاد شده برا همین گفتم 

یکی رو میشناسم ۳۰سالشه سال اول دانشگاس 

هیچ‌وقت دیر نیست😁😘😘😘

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
خیلی تصمیم درستی گرفتی عزیزم منم ۲۸ سالمه دیپلمم خیلی دوس دارم درسمو ادامه بدم ولی فعلا جراتشو پیدا ...

منم امروزپیداکردم هنوزبه همسرم نگفتم..

پس بیاید ی گروه تشکیل بدیم برا ادامه تحصیل از هم انگیزه بگیریم البته من بعد اسباب کشیم میخوام بخونما ...

ایده ی خوبیه..عمرم الکی داره هدرمی ره ازبس روزاتوخونه بیکارم خودم سرگیجه می گیرم

رشتتون چیه نظام قدیمم

منابع طبیعی اره ورودی ۹۵ ام

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
2706