2737
2739
عنوان

شوهرم از عصبانيت ظرفارو شيكست

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 75 پست
هرچی هست معلومه غیض کرده شماهم هیچی نمیگی حرصش بیشتر میشه فقط مواظب شکمت باش ازش دور باش خدای نکرده ...

نه گلم اصلا جیکمم در نیومده هی میاد حرف میزنه شکایت میکنه میره. وقتی میره گریه میکنم  نشون نمیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخم مرغ محلی همه مرغ فروشیا میفروشن از اونجا بخر مگه حتما باید از مادرشوهرت بگیری....بدون دلیل نمیتونه زده لاشه حتما دلیل داره.....و این ک کارش خیلی غیر انسانی هس ک خانم باردار رو زده..‌‌..‌یعی کن تا اخر بارداریت جوری رفتار کن که بهت حمله نکنه ....کاری ازش نخواه ک ناراحتم نشی‌‌‌‌.‌‌

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728

خوب حالا چه گیری دادی یه چیزی از خونه باباش بکشی 

بهش بگو من طناب نیاز دارم .تخم مرغ محلی نیاز دارم 

دیگه چکار داری از کجا ...

غرور داره خوب 

منم خوشم نمیاد از خونه کسی حتی مادرم چیزی بیارم 

چی بگم. آخه رو زن حامله دس بلند میکنن؟ اسی شوهر من دست بزن نداره ودی تو حاملگی من یه دونه قاشق هم نشست که کمکم باشه. همه کارامو خودم میکردم😩😩

یا رفیق من لا رفیق له 
من اوایل ازدواجمون عصبی بودم کتابای شوهرمو پاره پاره کردم اونم هیچی نگفت نشست رو پله ها گریه کرد عذا ...

منم یه باریقه لباسشاپاره کردم هاج وواج نگاه کردبعدش گفت ماتوخانوادمون مرداهم ازاینکارانمیکنن چه برسه به زنا😂😂

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
چی بگم. آخه رو زن حامله دس بلند میکنن؟ اسی شوهر من دست بزن نداره ودی تو حاملگی من یه دونه قاشق هم نش ...

ن این میکنه  ولی وقتی یه حرف یا شکایت از خودش یا خانوادش کنم. میزنه  یا دعوا 

من دیروز از دست شوهرم عصبانی بودم موقع ظرف شستن زدم یکی از بشقابای سرویس جهیزیه امو شکستم☹☹ وقتی آروم شدم بی سر و صدا خورده هاشو جمع کردم ریختم تو کیسه آشغالا شوهرم نبینه یکبارم سر اون قشقرق به پا کنه

یا رفیق من لا رفیق له 
دست میزاری رو نقطه حساس شوهرت. مردا دوست ندارن از طرف زنشون بی عرضه خطاب بشن. شما تقریبا غیر مستقیم ...

اره درست میگی ولی کلافه شدم داداشاش همش هوای زناشونو جلو بقیه دارن حتی طلبشونم. میگیرن از هم ما یساله نمیتونیم اصلا حرفی نمیزنه  لنگ پولم 

وقتي گفتم حندتا طناب بيار باز حيفش اومد از خونشون جيزي بياره   منم گوشي قط كردم ناراحتشدم اخه د ...

خوب عزیزم نمیتونه که بزور بگیره روش نمیشه شما هیچوقت رواین مسایل تندی نکن چون دفعه بعد یواشکی میده من بااینکه مخالفم به برادرخواهرش پولی بده که برگشتش معلوم نباشه ولی خوب ترجیح میدم ناراحتشم نکنم چون حاضرم بده و لی من بدونم تااینکه مخفی کاری کنه

2706