1345
1341
عنوان

شوهرم از عصبانيت ظرفارو شيكست

529 بازدید | 75 پست

از خونه مادرش اومد خونه  من خونرو جارو كردم رف اشپزخونه ظرفارو بشورع پرت كرد شيكست منم هيچي حرف نزدم تلويزيون نگا كردم اومد محكم زد تو سرم و كمرم خودمم حاملم اصلا حركتي نكردم جيكم درنيومد جون گفتم بدتر نكنه به شكمم نزنه ،  اخه من تو خونه تنهام  اينم رف خونه مادرش  عصر زنگزدم گفتم چندتا طناب بيار فرقي ببندم به فرش دارم جمع ميكنم ميگه اي ولش  از بازار ميگيرم  ديروز گفتم تخم مرغ محلي مياري از خونه مادرت جون مرغ دارن ميگع اي ولش  جوجه هاي مادرم مردن ، حرفي نزدم  چند تا مرغ داره مادرش روزي تخم ميزارن  اين حيغش مياد از خونشون چيزي بياره اخه من تخم مرا سفيد نمتونم بخورم مادرش ميدونه ولي اصلا اهميت نميده منم گوشي قط كردم ناراحتشدم

خب اصلا چرا زد

سر چی؟؟؟؟

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

خوب تخم مرغ و طناب نده به خاطر چه چیزایی ناراحت میشی چیزی که زیاده مغازه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...
1334

وقتي گفتم حندتا طناب بيار باز حيفش اومد از خونشون جيزي بياره   منم گوشي قط كردم ناراحتشدم اخه ديشب فقط يساعت خوابيدم  از وقتي حامله شدم بدخوابشدم صب كلا حالم خراببود باز رفتم خريد غذا اماده كردم چيزي نتونسم بخورم بزور چند تيكه ، خونرو مرتب كردم   ناراحتشدم  پيام دادم مگ طلاي مادرتو خواسم   اينجوري ميكني ، تین تز داداش طلبکاره یساله پولشو نمیده اینم نمیگه. من دویس تومن ب بابام قرض دادم روز بعدش زنگزدم خواسم بده چون گفتم دسم تنگه ، کلا خیلی هوای خانوادشو داره منم گفتم پولتو بگیر تز داداشت نیا خونه ، اومدهونه  هم منو زد هم شیکست 

من اوایل ازدواجمون عصبی بودم کتابای شوهرمو پاره پاره کردم اونم هیچی نگفت نشست رو پله ها گریه کرد عذا ...

ن منم عصبی هسم حساسم اخلاقم یکم تنده ولی اینجوری نمیکنم ،  من اوایل ازدواجم نیس 

هرچی هست معلومه غیض کرده شماهم هیچی نمیگی حرصش بیشتر میشه فقط مواظب شکمت باش ازش دور باش خدای نکرده یه کاری نکنه پشیمونی باربیاد هیچی نگو خودش پشیمون میشه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب تخم مرغ و طناب نده به خاطر چه چیزایی ناراحت میشی چیزی که زیاده مغازه

تخم مرغ رو اصلا برام مخم نیس یا طناب اینکه همش اونارو مراقبت میکنه خمش منو ناراحت ، داداشای دیگش راحت خرف میزنن اینکه بزرگترشونه همش  خجالت میکشه 

1226
هرچی هست معلومه غیض کرده شماهم هیچی نمیگی حرصش بیشتر میشه فقط مواظب شکمت باش ازش دور باش خدای نکرده ...

نه گلم اصلا جیکمم در نیومده هی میاد حرف میزنه شکایت میکنه میره. وقتی میره گریه میکنم  نشون نمیدم 

تخم مرغ محلی همه مرغ فروشیا میفروشن از اونجا بخر مگه حتما باید از مادرشوهرت بگیری....بدون دلیل نمیتونه زده لاشه حتما دلیل داره.....و این ک کارش خیلی غیر انسانی هس ک خانم باردار رو زده..‌‌..‌یعی کن تا اخر بارداریت جوری رفتار کن که بهت حمله نکنه ....کاری ازش نخواه ک ناراحتم نشی‌‌‌‌.‌‌

خوب حالا چه گیری دادی یه چیزی از خونه باباش بکشی 

بهش بگو من طناب نیاز دارم .تخم مرغ محلی نیاز دارم 

دیگه چکار داری از کجا ...

غرور داره خوب 

منم خوشم نمیاد از خونه کسی حتی مادرم چیزی بیارم 

1346