2703
2553

پسرم دقیقا ۲۲ماهشه

چندروز میشه دلش میخواد شال بندازه سرش راه بره

مثلا رو صورتش میگیره حالت بازی اما ول کن نمیشه دیگه قشنگ میشینه رو مبل میخوابه کلا با همون شال

دقیقا چندروز ی خرگوشی داره میگیره بغلش موقع غذا موقع خواب کلا ناراحت میشه ازش دور باشه هرچی میخوره اونو محکم میبوسه و میفشاره مثل عروسک بازی دخترا میذارتش رو پاهاش لالایی میده مثلا

و دقیقا چندروزه همون خرگوش رو حالت شیر دادن میگیره بغلش یا درازکش کنارش لباسش میده بالا مثلا شیر میده

شوهرم ناراحته چون تا۲ماه پیش موهاش فرفری بود بلند گذاشته بودم همههههه گیر دادن ک نکن شبیه دخترا شده و روحیه اش تاثیر میذاره😑هرچی میگفتم اینهمه پسربچه خوشگل و موبلند حالا فقط بچه من دختر میشه

خلاصه شوهرم میگه نکنه واقعا علایق دخترونه پیدا کرده؟!

بنظرتون تو این سن خطرناکه

و حتی همین چندروز دیگه با تفنگ و ماشین بازی نمیکنه و بیشتر با خرس و خرگوش و پت و پت و ایناها حالت خونه بازی میچینه و باهاشون حرف میرنه و میخنده مثلا

پسر بزرگمم موهاش تا۳سالگی بلند بود اما اصلا علایق دخترونه نداشت و نداره😐

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با داداشم تا ۵ سالگی خونه بازی میکردیم 🤗🤗🤗

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2720
2714
پسر منم یکم همین طور میشه یه موقع لابد شما رو میبینه ازت الگو میگیره نترس چیزی نیست ببرش با پسر بچه ...

تقریبا ۴ماهه از شیر گرفتمش!

با پسربزرگم مرتب بازی میکنن😓

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

نه بابا.چه ربطی داره😂😂😂

پسرمنم ۲۶ ماهشه همین کارهارو میکنه.تازه به عروسکش می می هم میده.باباش ببینه خودکشی میکنه😂😂😂چون همبازیهاش بیشتر دختر هستن ازشون یاد گرفته.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

نه عزیزم نگران نباش بچه س دیگه میبینه یاد میگیره پسر منم تا لاک میزدم میومد میگفت برا منم بزن یا عروسک بازی میکرد نماز خوندنی اونم حتما یه چادر یا روسری سرش مینداخت چون منو میدید فکر میکرد باید اینجوری باشه الان یکم بزرگ شده براش توضیح دادم که پسرا نباید لاک بزنن یا چادر سر کنن متوجه شده و خودشم دیگه علاقه ای نداره 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

والا ترنس اینا انقد زیاد شده آدم از بچشم میترسه😕

سعی کن خودتون باهاش بازیای پسرونه کنین با ماشیناش و تفنگاش و... بذار با پسربچه ها هم بیشتر بازی کنه خیلی نذار تو فضای دخترونه و با دخترا بازی کنه هیچیشم نشه مث بعضی مردا بزرگ شدنی خاله زنک میشه😅

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706