1735
1707

لاک میزنم حین انجام کارهای عقب افتاده

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

نی نی سایت 

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍
1718

درازکشیدم روتخت نمیتونم عکس بزارم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

تو نی نی ساییتم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
1760
لاک میزنم حین انجام کارهای عقب افتاده

لاکت خراب نمیشه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
1759
لاکت خراب نمیشه

انگشتامو مثل حالتی که گچ میگیرن نگه داشتم 😁

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
1651