1464
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

درازکشیدم روتخت نمیتونم عکس بزارم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1432
لاک میزنم حین انجام کارهای عقب افتاده

لاکت خراب نمیشه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

تو بارداری پفک بده ؟

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1476

ارزوهای بچه ها رو میخونم تو اخرین تاپیکم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

دارم صندوقای فروشگاه و جمع میزنم. بچه هایی ک کار دارن برن😁

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
دراز کشیدم و دارم فکر میکنم  چرا از وقتی حامله شدم روزا این قدر دیر میگذرن😶

موافقم شدیییید

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1508