1373
1341

میخوام با همسرم برم سرکارش  

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه نقلی که مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥                   مرسی از محبتتون😍

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350
انگشتامو مثل حالتی که گچ میگیرن نگه داشتم 😁

میگم اخه🤣🤣🤣

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
1376
پفک کلا بده کلی نمک داره  دیر هضم و بد هضمم هست تازه اگه از مواد نگه دارندش چشم پوشی کنی

ی ذره هم نخورم؟

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1288
نخورید بهتره

مرسی گلی 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
مافقط ی ایفیلم داریم قطعه😐

اره دیجیتال فقط ای فیلم فارسی را داره ولی ماهواره ای فیلم عربی وانگلیسی وای فیلم ۲راهم داره البته فیلماش به زبان فارسیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت محافظ دخترنازم باش
1364