2410
2553
عنوان

سوال دارم توروخدا جواب بدين دلهره دارم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه منی رفته باشه داخل امکانش هست . 

خب از همين ميترسم چون منى پاشيد ورودى واژن ميترسم كشيده باشه بالا😞

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
قشنگ در تماس با منى بودم هااااا مطمئنين؟؟؟

همونجوری که خون پریودی میاد از پرده بیرون منی هم میتونه بره داخل و باردار بشی . اگه در تماس بودی امکانش هست اخه اسپرم ها تحرک و حرکت دارن

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2456

احتمالش خیلییییی کمه نگران نباش

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

یه قرص اورژانسی بخور مطمئن شی

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2714
قرص زود میخوردی یا میرفتی جیش میکردی

اول رفتم حموم دوش واژينال گرفتم الانم قرص خوزدم

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
یه قرص اورژانسی بخور مطمئن شی

خوردم ولى ميترسم اثر نكنه چون هفته گذشته هم گند زدم قرص خوردم دكتر ميگفت اينا زياد بخورى ديگه جواب نميدن

اول رفتم حموم دوش واژينال گرفتم الانم قرص خوزدم

حله دیگه معاشقرو از دماغ خودتو شوهرت نیار دختر شلوغش نکن

2706