1147
1341

شوهرم به همکاراش که اکثراخانوم هستند گفته بوده خانومم میخواد دماغشو عمل کنه اونا هم یه بار منو دیدند گفتند مگه به خانوم شما میخوره اهل این کارا باشه اخه چه ربطی داره چون من خیلی تیپم ساده هست نباید به ظاهرم برسم گفتند چادریه که خانومتون حالا اونا همشون عملیند و چادر نمیپوشند

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

نميدونم شايد چون چادر ميزارن تا زيبايي هاشون رو بپوشونن اونا فكر كردن نبايد دنبال زيبا كردن چهرشون باشن پس 

نظر خودمم همينه ببخشيدا😐😂نزنين منو

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

حالا اونا رو بيخيال

بيا بگو چرا شوهرت جار زده زنم ميخواد فلان كنه؟؟؟😑😑😑

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
1274

چرا همه گیر دادن خانمای چادری بد قیافه

بد تیپ و نامرتب باشن 

خب چتونه؟!

چرا اینجور جاها دیگه نمیگن 

پوشش و بدن طرف مال خودشه به کسی ارتباطی نداره؟؟؟!!!!!😣😣😣😣

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
نميدونم شايد چون چادر ميزارن تا زيبايي هاشون رو بپوشونن اونا فكر كردن نبايد دنبال زيبا كردن چهرشون ب ...

منم میخاستم همینو بگم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

یه بارم توی یه ارایشگاه که منطقه بالای شهرمونم بود رفتم شنیون و میکاپ کنم برلی عروسی بعد پرسیدم شما کار کاشت ناخن هم انجام میدین خانومه گفت شما اینکارو نکنی خیلی بهتره به شما نمیاد این کارا🙄🙄🙄

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
1308
واا .چه ربطی داره  یکدفعه بگن چادری ها نفس نکشن چون بهشون نمیخوره اهل تنفس باشن .. گوربابای ح ...

😂😂😂

وارد برجام که میشی فقط هتلی که توش مذاکره کردن سرجاش مونده😊 بقیه خارج شدن😂    متولد ۸۲ نیستم😐
یه بارم توی یه ارایشگاه که منطقه بالای شهرمونم بود رفتم شنیون و میکاپ کنم برلی عروسی بعد پرسیدم شما ...

خب مگه نماز نمیخونی؟ کاشت چطوری میخوای انجام بدی؟

وارد برجام که میشی فقط هتلی که توش مذاکره کردن سرجاش مونده😊 بقیه خارج شدن😂    متولد ۸۲ نیستم😐
1346