2726
عنوان

شوهر شمام اینجوریه؟! 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 70 پست
واقعاً یعنی نمیفهمن باید بطرف زمان بدن دلخوریش رفع بشه؟  یا نمیفهمن باید کمی ناز بکشن؟

شوهرمن که عجوله منم خیلی دوس دارم اونجوری باشه با طول کشیدن...من تو آشپزخونه دارم شیر واسه بچه درست میکنم نصف شب ..میاد همش کرم میریزه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من برام مهم نیست دیگه میخوام جدا بشم ازش ولی قبلاً هم رفتارش همینطوری بود میخام ببینم این اینجوری ...

ینی فقط بخاطر این رفتارش میخای ازش 

جدابشی؟

من نه منم ننم منم  
من برام مهم نیست دیگه میخوام جدا بشم ازش ولی قبلاً هم رفتارش همینطوری بود میخام ببینم این اینجوری ...

منم شوهرم همینطوره.کلی منت کشی میکنه تا میبینه آروم شدم دوباره میره تو فاز دیوونگی🙄🙄🙄🙄

2728
من قهر میکنم میاد منت کشی اول رو نمیدم بعد که دهن وا میکنم و اشتباهشو بهش گوشزد میکنم دوباره دعوامون ...

وا

اگه آدم بخواد مسئله حل بشه باید دلیل ناراحتی طرف مقابلو بفهمه

من فکر میکنم اینا هنوز به بلوغ عاطفی و رفتاری نرسیدن که اینجورن! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
منم شوهرم همینطوره.کلی منت کشی میکنه تا میبینه آروم شدم دوباره میره تو فاز دیوونگی🙄🙄🙄🙄

خب فازش چیه واقعاً؟ 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒

همشون همینن.. میان منت کشی پا ندی یا دوباره شروع کنی سر حرفو.. باز دعوا میشه..مگر چه💩 خورده باشن که خودشونم بدونن اشتباه از اوناست..

بیشتر مردا که اهل ناز کشی و منت نیستن.. پس اگر آدمی هستید که میخواید بعد دعوا بیاد ناز کشی بعد ناز کشی دیگه کش ندید و حرفی نزنید..ولی اگر آدم لجبازی هستید و اصرار دارید حرف خودتون رو به طرف بفهمونید بیخیال منت کشی بشید و محکم پای حرف تون وایسید..

ولی در کل مردا اوایل زندگی گاهی قدمی برمیدارن برای منت کشی که اگر هر بار موفق نشن از دلتون در بیارن و شما کش بدید به مرور زمان دیگه عمرا نیاد منت کشی و میگه انقدر قهر بمونه و گریه کنه و.. تا خودش خسته شه بیاد آشتی.. یا کارایی میکنه که بدتر شه اوضاع و مجبور شید کوتاه بیاید یا جایی میره و کارایی میکنه که سر از کارش دیگه در نیارید و دیر میاد و .. که مجبور میشید شما کوتاه بیاید و اونام کیف میکنن که بی منت کشی تسلیم شدید..

میگم آقایون سایت که متأهل باشن تگشون کنین بیان یه کم در مورد دلیل این رفتارهاشون جواب بدن

همشون همینن.. میان منت کشی پا ندی یا دوباره شروع کنی سر حرفو.. باز دعوا میشه..مگر چه💩 خورده باشن که ...

من دارم جدا میشم ازش

بهش میگم این مدت که مجبوریم باهم یه جا زندگی کنیم تا خونه فروش بره، درست رفتار کن دعوا نکن

حداقل با جنگ و دعوا جدا نشیم! 

امروز دو بار اومد گرم بگیره

ولی من واقعا هیچ احساسی بهش ندارم دیگه

و بهش گفتم همه چی واسه من تموم شده است

دعوا راه انداخت

دوباره عذرخواهی دوباره دعوا.... 

ن ، شما خودت میگی محل نمیزارم ادلش... خب تو ک قصدت آشتیه چرا اون و خسته و بی حوصله میکنی.... آشتی کن اولش... چیزی بیار بخورید سر بحث و عوض کن 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ینی فقط بخاطر این رفتارش میخای ازش  جدابشی؟

خب اینم یکی از دلایلشه

ن ، شما خودت میگی محل نمیزارم ادلش... خب تو ک قصدت آشتیه چرا اون و خسته و بی حوصله میکنی.... آشتی کن ...

من که ربات نیستم به این زودی احساسم تغییر پیدا کنه

مثلاً تا یه ساعت پیش کلی دعوا و فحش و تهدید

بعد میاد دست میندازه گردنت میگه حرفای بدی زدم! 

2706