2703
2553

من با پدر مادرم دعوایه خیلی شدیدی داشتم و ازشون خیلی بدم اومده چون به ناحق طرف کسه دیگه ای رو گرفتن و به من فحش دادن و بهم گفتن دیوونه....

بعد من میخواستم با این نامزده سیب زمینیم درد و دل کنم حالا امشب نامزدم عروسی دعوته 

بهش زنگ زدم سریع برداش انگار که دوس دخترشم تند تند گفت داریم میریم عروسی بزار درو ببندم بهت پیام میدم حالا صدایه منم میشنید چقد پریشونم 

گفتم اوکی

شد نیم ساعت بهش کلی پیام دادم جواب نداد 

بعد زنگ زدم گفتم که درو هنوز نبستی؟؟؟ گفت نه من فک کردم همه حاضرن ولی دیدم هیشکی آماده نیست گفتم خب پیام بدع گفت بزار بشینم تو ماشین گفتم یعنی حتما باید بشینی تو ماشین که پیام بدی؟ گفت اره😒 

منم این پیامارو بهش دادم 

بعد از این پیاما ۴ بار زنگ زد که اصلا جواب ندادم

پاپیچش نشو بیخیال

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چ جوری نامزدشی تنها رفت با خونوادش عروسی...

عجیبه مگه؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

چقدررر بی سیاستی چقدر رررر

بد پدرو مادرت رو به عنوان دردو دل هرگز به شوهرت نباید بگی ..همینو پس فردا جوری میزنه تو سرت و ذره ای ارزش واسه پدرو مادرت قایل نخواهد بود 

نگاه کن چجور خانوادشو داره 

بعدم بدموقع پیام دادی و وقتی زنگ زده بازم اشتباه کردی جواب ندادی

2714

خب عقد نیستی یه جوری میگی ک انگار من دوست دخترشم پس چی هستی

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2706