1345
1341

من با پدر مادرم دعوایه خیلی شدیدی داشتم و ازشون خیلی بدم اومده چون به ناحق طرف کسه دیگه ای رو گرفتن و به من فحش دادن و بهم گفتن دیوونه....

بعد من میخواستم با این نامزده سیب زمینیم درد و دل کنم حالا امشب نامزدم عروسی دعوته 

بهش زنگ زدم سریع برداش انگار که دوس دخترشم تند تند گفت داریم میریم عروسی بزار درو ببندم بهت پیام میدم حالا صدایه منم میشنید چقد پریشونم 

گفتم اوکی

شد نیم ساعت بهش کلی پیام دادم جواب نداد 

بعد زنگ زدم گفتم که درو هنوز نبستی؟؟؟ گفت نه من فک کردم همه حاضرن ولی دیدم هیشکی آماده نیست گفتم خب پیام بدع گفت بزار بشینم تو ماشین گفتم یعنی حتما باید بشینی تو ماشین که پیام بدی؟ گفت اره😒 

منم این پیامارو بهش دادم 

بعد از این پیاما ۴ بار زنگ زد که اصلا جواب ندادم

پاپیچش نشو بیخیال

یبار مهمون اومد خونمون.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                             دوستای مهربونم،میشه واسه اینکه هرچه زودتر بتونیم خونه بخریم یه صلوات مهمونم کنین؟😍یدنیا ممنونم💜💙💚💛🧡❤️💖                                                     مشهدم😊😍                                                                                       تحصیلات مطلقا هیچ ارتباطی با میزان شعور افراد ندارد😇✋   

چ جوری نامزدشی تنها رفت با خونوادش عروسی...

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چ جوری نامزدشی تنها رفت با خونوادش عروسی...

عجیبه مگه؟

یبار مهمون اومد خونمون.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                             دوستای مهربونم،میشه واسه اینکه هرچه زودتر بتونیم خونه بخریم یه صلوات مهمونم کنین؟😍یدنیا ممنونم💜💙💚💛🧡❤️💖                                                     مشهدم😊😍                                                                                       تحصیلات مطلقا هیچ ارتباطی با میزان شعور افراد ندارد😇✋   

چقدررر بی سیاستی چقدر رررر

بد پدرو مادرت رو به عنوان دردو دل هرگز به شوهرت نباید بگی ..همینو پس فردا جوری میزنه تو سرت و ذره ای ارزش واسه پدرو مادرت قایل نخواهد بود 

نگاه کن چجور خانوادشو داره 

بعدم بدموقع پیام دادی و وقتی زنگ زده بازم اشتباه کردی جواب ندادی

1274
عجیبه مگه؟

بله..از نظر من و همسرم عجیبه..حتی مهمونی رفتن..

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
نه والا اخه هنوز عقد نیستیم

یعنی صیغه یا دوستین باهم ...

اخه ابنحوری شرایط فرق داره...

بعدشمممممم هیچ وقت هیچچچچ وقت حتی پدر مادرت توی گوشت هم زدن به شوهرت نفهمون..

1226
1346