2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت نشی ولی احساس میکنم بچت خیلی به کارای بزرگترا کار داره، چرا باید خالشو بزنه ؟ بچه باید بچگیشو ...

اره خیلی تو کار بزرگترا دخالت میکنه مخصوصا با خواهرم خیلی واکنشاش بده 

2456
ناراحت نشی ولی احساس میکنم بچت خیلی به کارای بزرگترا کار داره، چرا باید خالشو بزنه ؟ بچه باید بچگیشو ...

بچه منم اینطوریه ک شما گفتید . ب نظرتون اشکال کار تربیتیم چی بوده و چیگار کنم اصلاح شه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2714
منم‌به پسرم گفتم نزن چکار داری ولی میگه چرا پارچه کثیف کرد

از اینکه خواهرت قهر کرد بچه بازی کرد کارش ضتیع بود ولی شما بیشتر رو تربیت بچه کهر کن تو این سن زدن خوب نیس و معلومه لوسه ک برای کاری ک مربوط به اون نبود این ریکشن رو نشو داو

عشقم دخترم
منم دعواش کردم و براش عصبانی شدم گفتم کارت زشته  

شاید روشتون درست نبوده 

من قصد دخالت توی روش تربیتی شما ندارم نظر پرسیدی واسه همین میگم

با این توصیفاتی که دارید به نظر من شیوه تربیتی تون روی فرزندتون رو باید تغییر بدین و روش های دیگه ای رو امتحان کنین

دخالت کردن یه بچه توی کار بزرگتر و اینکه به این درجه از جسارت برسه که با فکر و قصد، کتک بزنه نشون میده که اصلا روی بچگی نزده با حساب زده 

ناراحت شده و کتک زده

اگر به شیوه درستی مدیریت نشه این سبک واکنش توش میمونه

و در آینده هم به خودش حق میده که هر وقت ناراحت شدم و حق داشتم میتونم روی اطرافیانم دست بلند کنم

بچه منم اینطوریه ک شما گفتید . ب نظرتون اشکال کار تربیتیم چی بوده و چیگار کنم اصلاح شه

به بچه با روی خوش یاد بدی که تو کارای بزرگترا دخالت نکنه ؛ حتی بگید که اگه اختلافی پیش اومد بین شما و بقیه به اون ربطی نداره و چون کوچیکتره باید به بزرگترش احترام بذاره

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
اره خیلی تو کار بزرگترا دخالت میکنه مخصوصا با خواهرم خیلی واکنشاش بده 

دنبال دلیلش باش که چرا حساس شده ، خوب نیست دلخوری پیش بیاد بین شما و خواهرت ،بخاطر بچه 

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2706