2410
2553

به نظرم خواهرت از بچت بچه تره 

حالا دوتا زد چی شد مگه دیگه قهر کردن داره

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به پسرت یاد بده نزنه. 

ببخشید در مثل مناقشه نیست، تف هر کسی تودهن خودش شیرینه. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2456

وای بچه خاله من سنگین وزنه همچین من رو میزنه گاهی اوقات یه کلمه هم نمیگیم فقط بچه رو به زبون میگیریم چرا زدی و مسخره بازی در میاریم از اونورم زود خالم بچه شو دعوا میکنه که نمیزاریم ... چه خواهری حتما دلش از جای دیگه پر بوده

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2714

منم با ترانه جان موافقم. بچه شما شش سالشه، دیگه اونقدری بزرگ شده که بدونه زدن کار بدیه، اونم زدن یه بزرگتر. اگر پسرت سه سالش بود حق با شما بود.

نمیگم تقصیر پسرتونه، نه، احتمالا کم‌کاری از شماست که اون بچه هنوز این مسئله بد بودنه زدن رو نمیدونه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

به نظرم پسر شش ساله دیگه باید به این تشخیص و تربیت رسیده باشه که به عمد کسی رو کتک نزنه 

توی کمر زدن درد داره خوب اونم دو بار

اگر هم به این تشخیص نرسیده حداقل یه واکنشی باید از جانب شما وجود داشته باشه که نشون بده براتون بی اهمیت نبوده

همین بگو حتی جواب مامانم نداد 

ولش کن بابا کسی که از کار بچه قهر کنه بره همون بهتر که برای همیشه بره 

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤
من برای نون یه پارچه میبرم تا نونام خشک نشه دهن پسرش بستی بود با اون پاک کرد

ناراحت نشی ولی احساس میکنم بچت خیلی به کارای بزرگترا کار داره، چرا باید خالشو بزنه ؟ بچه باید بچگیشو کنه نه اینکه به این کارا کار داشته یاشه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2706