1147
1341

وای بچه خاله من سنگین وزنه همچین من رو میزنه گاهی اوقات یه کلمه هم نمیگیم فقط بچه رو به زبون میگیریم چرا زدی و مسخره بازی در میاریم از اونورم زود خالم بچه شو دعوا میکنه که نمیزاریم ... چه خواهری حتما دلش از جای دیگه پر بوده

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم با ترانه جان موافقم. بچه شما شش سالشه، دیگه اونقدری بزرگ شده که بدونه زدن کار بدیه، اونم زدن یه بزرگتر. اگر پسرت سه سالش بود حق با شما بود.

نمیگم تقصیر پسرتونه، نه، احتمالا کم‌کاری از شماست که اون بچه هنوز این مسئله بد بودنه زدن رو نمیدونه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
1350

به نظرم پسر شش ساله دیگه باید به این تشخیص و تربیت رسیده باشه که به عمد کسی رو کتک نزنه 

توی کمر زدن درد داره خوب اونم دو بار

اگر هم به این تشخیص نرسیده حداقل یه واکنشی باید از جانب شما وجود داشته باشه که نشون بده براتون بی اهمیت نبوده

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
همین بگو حتی جواب مامانم نداد 

ولش کن بابا کسی که از کار بچه قهر کنه بره همون بهتر که برای همیشه بره 

الحمدلله اَلذی جَعلنا من المُتمسکین بولایة مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب (ع)
من برای نون یه پارچه میبرم تا نونام خشک نشه دهن پسرش بستی بود با اون پاک کرد

ناراحت نشی ولی احساس میکنم بچت خیلی به کارای بزرگترا کار داره، چرا باید خالشو بزنه ؟ بچه باید بچگیشو کنه نه اینکه به این کارا کار داشته یاشه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
1348
ناراحت نشی ولی احساس میکنم بچت خیلی به کارای بزرگترا کار داره، چرا باید خالشو بزنه ؟ بچه باید بچگیشو ...

اره خیلی تو کار بزرگترا دخالت میکنه مخصوصا با خواهرم خیلی واکنشاش بده 

1288
ناراحت نشی ولی احساس میکنم بچت خیلی به کارای بزرگترا کار داره، چرا باید خالشو بزنه ؟ بچه باید بچگیشو ...

بچه منم اینطوریه ک شما گفتید . ب نظرتون اشکال کار تربیتیم چی بوده و چیگار کنم اصلاح شه

برای خانه همسایه ات هم چراغ آرزو کن.قطعا حوالی خانه ات روشن ترخواهد شد..
منم‌به پسرم گفتم نزن چکار داری ولی میگه چرا پارچه کثیف کرد

از اینکه خواهرت قهر کرد بچه بازی کرد کارش ضتیع بود ولی شما بیشتر رو تربیت بچه کهر کن تو این سن زدن خوب نیس و معلومه لوسه ک برای کاری ک مربوط به اون نبود این ریکشن رو نشو داو

عشقم دخترم
منم دعواش کردم و براش عصبانی شدم گفتم کارت زشته  

شاید روشتون درست نبوده 

من قصد دخالت توی روش تربیتی شما ندارم نظر پرسیدی واسه همین میگم

با این توصیفاتی که دارید به نظر من شیوه تربیتی تون روی فرزندتون رو باید تغییر بدین و روش های دیگه ای رو امتحان کنین

دخالت کردن یه بچه توی کار بزرگتر و اینکه به این درجه از جسارت برسه که با فکر و قصد، کتک بزنه نشون میده که اصلا روی بچگی نزده با حساب زده 

ناراحت شده و کتک زده

اگر به شیوه درستی مدیریت نشه این سبک واکنش توش میمونه

و در آینده هم به خودش حق میده که هر وقت ناراحت شدم و حق داشتم میتونم روی اطرافیانم دست بلند کنم

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1335