2410
2553
عنوان

شما تو خونه چ مدل شیرینی درست میکنید که راحت و خوشمزه میشه..‌‌😋

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 22 پست

نون چای قزوین و شکر پاره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من فر ندارم .‌ سولاردوم دارم جاش خیلی کمه  

من سلاردم داشتم هیچی نتونستم باهاش درست کنم

فر خریدم آخرش

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فر ندارم .‌ سولاردوم دارم جاش خیلی کمه 

خب برشتوک یخچالیه اصلا نیاز به پخت داخل فر نداره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2720
نون چای قزوین و شکر پاره

وااااااای

خدایی دستورشو داری بفرس خلاصه

دنبالشم عجیب😵🙏🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااااااای خدایی دستورشو داری بفرس خلاصه دنبالشم عجیب😵🙏🙏🙏🙏

عزیزم تو گوگل سرچ کنی میاد لازم نی زیاد بگردی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
عزیزم تو گوگل سرچ کنی میاد لازم نی زیاد بگردی

خوب در نیومد چند بار درست کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714