1345
1273

نون پنجره 

کاپ کیک 

نخودی 

کلوچه 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1279

بچه ها دستوراشم بگید دیگ

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊
دستورشو بذار عشقم 😊😍

شیرینی عیدمونه ولی من‌ازبس دوسش دارم همش درس میکنم

۳لیوان ارد.۳قاشق پودرقند.ی لیوان روغن و نصف لیوان کره

اول روغن و کره رو ۱۰دقیقه با همزن‌میزنی تا باز شه.بعد پودرقند اضافه میکنی ۲سه دقیقه میزنی.بعدش اردو کم کم‌اضافه میکنی .مواظب باش سنگینه نسوزه همزنت.مخلوط ک شد با دست ورز میدی یه ربع.بعد میزاری یخچال.قشنگ ک سردشد درمیاری ماساژ میدی با گرمای دستت گرم شه.بعد یه گلوله میکنی لاش گردو میزاری.من‌شکل بیضی گلوله میکنم.بعد میزارم تو توستر با درجه کم ۲۰دقیقه حرارت بخوره

پیکی به سلامتی خداوند بزن
1307
بچه ها دستوراشم بگید دیگ

تو آپارات بزن آشپزخونه ی کوچیک من دستوراش عالیه فیلمشم راحت توصیح داده

مثلا همین برشتوک شکلاتی یخچالیش عالیه

دونات

میکادو

ایناشو من درست کردم واقعا محشره

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم 

هیچ مدلی ،

اهل شیدینی نیستیمو اگرم بخوام راحت ازبیرون یکم میخرم

خدایا بخاطر تمام نعمت ها و زیبایی هات شکر ، میدونم که بازهم بهترین هارو برام رقم میزنی ؛ خدایااا مرسی 
تو آپارات بزن آشپزخونه ی کوچیک من دستوراش عالیه فیلمشم راحت توصیح داده مثلا همین برشتوک شکلاتی یخچا ...

من فر ندارم .‌ سولاردوم دارم جاش خیلی کمه 

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊
1226
من فر ندارم .‌ سولاردوم دارم جاش خیلی کمه 

خب برشتوک یخچالیه اصلا نیاز به پخت داخل فر نداره

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم 
من سراردم داشتن هیچی نتونستم باهاش درست کنم فر خریدم آخرش

اره فقط کیک میشه بپزی

1331