2726
عنوان

خانما کی بلده شربت البالوی شفاف و خوشرنگ درست کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1678 بازدید | 37 پست
این پیام بازرگانی انقدر تبلیغ هسته گیر البالو کرد  ملت هوس شربت البالو کردن دوستان خودمو میگم ...

به نظرم سختتره

دونه دونه البالو باید بذاری دستگاه 

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هسته هاشو بگیر وزن کن دوبرابرش شکر بریز بذار یخچال که آب بندازه ۲۴ ساعت بعد بذار بجوشه تا شکرش کاملا ...

مرسی گلم 

مامانم با دست هسته در میاورد؛میپاشید به همع جا😄

با نی امتحان میکنم

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
2728
ببین من تو اینترنت خوندم ک پودر ژله البالو یه قاشق بریزی خوشرنگ میشه امتحان نکردم خودم حالا خودتم یه ...

نه بابا آلبالو خودش به این خوشرنگی و قشنگی چرا مواد شیمیایی و رنگ بهش اضافه کنیم؟؟ 

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

ما برا شربت هستش رو در نمیاریم

آلبالو رو با مقداری آب  تقریبا دو یا سه برابر آلبالو بذار بجوشه

وقتی کاملا آلبالو رنگ پس دار بردار و آبکش کن 

آب آلبالو رو با شکر بذار بجوشه و غلیظ تر بشه

کف روش رو هم بگیر

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
شفاف و خوب میشه؟

اگه زیاد نجوشونی رنگش روشن میشه

آره شفافه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اول دونه هاشو دربیار بعد بریز تو قابلمه روش اب بریز جوری ک روی البالو رو اب بپوشونه .بزار حدود١٠دقیقه بجوشه وقتی جوشید بریز داخل یه صافی باته کفگیر حسابی فشار بده تا دله های البالو بیاد بیرون بعد اب صاف شده رو بزار رو گاز به ازای هر کیلو البالو یک کیلو شکر بریز حدود۴٠دقیقه لازمه بجوشه تا کمی غلیظ بشه مواظب باش چون امکان سر رفتنش زیاده

راستی اون تفاله هایی هم ک میمونه رو با دستگاه له کن نمک بزن لواشک درستشون کن😜

با دونه بجوشنی رنگش تیره میشه پارسال درست کردم تیره شد ولی امسال مامانم اینحوری درست کرد برام  انقد رنگش خوب شده ک حد نداره😍

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
2706