1345
1341
عنوان

اینا فازشون چیه؟؟

293 بازدید | 29 پست

سلام من تازه عضو شدم...البته خیلی وقته نظرات و تو سایت میخوندم ولی خب قصد عضو شدن نداشتم تا که امروز یکی از رفیقام یه ماجرایی و برام تعریف کرد نزدیک بود شاخ در بیارم...

میگفت یکی از فامیلاشون دو ماهه ازدواج کرده شوهرش کارمنده و اوضاع مالی و اخلاقشم فوق العاده هست خیلی هم زنشو دوست داره..تا که یهو زنه اومد گفت طلاق میخواد مهریشم گذاشت اجرا بدون هیچ دلیلی..حق طلاق هم با زنه بود...هر چی گفتن چرا آخه..میگفت قصدم موندن باهاش نبود فقط میخواستم مهریمو بگیرم و باهاش 206 بخرم...دوستم میگفت شوهرش تو دادگاه گریه میکرد...خب اینا واقعا فازشون چیه؟😕

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 

فاز ۲۰۶

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1307
1226
مهرش چقدر بوده؟مهریشو بگیره و ۲۰۶ بخره؟؟؟؟مهریه اش فقط اندازه ۲۰۶ بوده؟؟

نمیدونم بخدا اصلن ازش نپرسیدن..چون خودش ناراحت بود...شاید بیشتر باشه مهریه اش

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 
خاک عالم.هرزه ان پول تلکه میکنن.این دفعه کیو میخواد بچاپه

عزیزم به اعصاب خودت مسلط باش 

این همه مردا خانم هارو اذیت کردن هزاربلا سرشون آوردن که زنا بگن مهرم حلال جونم آزاد حالا ی تعدادم اومدن دارن همین کارو با مردا میکنن در واقعه این خانما نتیجه رفتار های همون مردهاست 

نمیدونم بخدا اصلن ازش نپرسیدن..چون خودش ناراحت بود...شاید بیشتر باشه مهریه اش

احتمالا بخشی از مهریه منظورش بوده

این خانم ها اهدافی برای خودش و زندگیشون دارن که منو شما ازش سر در نمیاریم 

واخب بگه ۲۰۶بخره شوهرش این اداهاچیه

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1346