2726
عنوان

عاقبت كل كل با جاري

623 بازدید | 17 پست

بچه ها من يه جاري دارم زودتر از من عروسي كرده هميشه ميشست و از جهاز من به خصوص لباسشويي و يخچالم ايراد ميگرفت(من مارك ال جي گرفتم همه ي وسايلامو و مال اونم سامسونگه)

مثلا پارسال همش ميگفت واي من اصن از لباسشوييت راضي نيستم چون دور موتورش از مال من كمتره ، درش كوچيكتر از مال منه😐

منم هميشه ميگفتم خداروشكر ك من راضي ام

و باز سري بعد ميگفت

بچه ها به يه سال نكشيد از اين ايراداتش كه ماشين لباسشوييش خراب شد و به سمساري داد و توي اين گروني مجبور شد مارك دِوو بخره😐

حالا ماشين لباسشويي تموم شد ايراد گيري از يخچالمو شروع كرد (همين دوهفته پيش سنسور  يخچالم سوخت  به اضافه ي تعويض لوله ي گازشو و يكم ميليون و دويست تو خرج افتاديم به پاي تعمير گارانتي) خدارو شكر كه درست شد 

حالا اين جاري باز به رگبار بست منو كه من ده ساله مشكلي نداشته يخچالم ! خلاصه ديروز با ناراحتي بهم زنگ زد كه موتور يخچالش سوخته و گارانتي سه ميليون هزينه داره😐 شوهرم بهم گفت ببينمش بهش ميگم چيشد يخچالت خراب شد چرا ؟كه انقد ميكوبيدي تو سرمون؟

منم به شوهرم گفتم نگيا !! گناه داره!

بخدا اصن خوشحال نشدم فقط تو دلم گفتم اخه دختر چرا انقد چشمت شوره! انقد از كسي ايراد نگير كه سره خودت بياد!!

جالبه باز كوتاه نمياد ديشب گفت يه اشنا داريم با هفتصد تومن برامون يه موتور امريكايي جور ميكنه با كمترين هزينه!! ( همشم ميگفت شما اشتباه كرديد به گارانتي گفتيد بياد چون خيلي گرون تر پول ميگيرن!!) 😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خداروشكر من جاريمو فقط ماهي يه بار اونم خونه مادرشوهرم ميبينم يه سلام عليك ميكنيمو تمام جاري رو نميشه تا اون حدي حساب كرد كه درباره همه چي نظر بده

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…

نميرسم يكي يكي جواب بدم

دوستان همينجا اعلزم ميكنم من يكبار هم با جاريم نخواستم دهن به دهن بشم

چون اينجوري با سكوت و بي اهميتيم شخصيت خودمو بالا ميبرم 

همچنين جاريم يه شوهرِ ديوانه داره كه بي منطق طرفدارِ زنشه احترام ايناهم سرش نميشه

2706