1345
1341

لباس تو خونه ای رو میدوزن؟

ی مدت امضا گذاشته بودم برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستید.خونه دار شدیم😍اینبار دعا کنید خونه مونو عوض کنیم 😘😘ی خونه ی بزرررگ تر بخریم .طبقات پایینم باشه.آخه الان ۴۰ متره و طبقه پنجم🙄دکتر گفت خانووم پله داره خونتووون؟؟گفتم آره ...گفت زانوهاتون ساییدگی داره😔دعا کنید خونمونو عوض کنیم بلکه ی نی نی بیاریم.سی سالمونه از زندگی عقب داریم میفتیم حس میکنم💗بچه ها دعااا اثر دارد 😘💗

اینوبدوز

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  گرنگهدارمن آنست که من میدانم...شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایا خودت بهم هدیه دادی خودتم برامون حفظش کن...خدایاشکرت

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
اینو‌ سفارش دادم منتظرم برسه

اوپرا چطوری بچه نداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  گرنگهدارمن آنست که من میدانم...شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایا خودت بهم هدیه دادی خودتم برامون حفظش کن...خدایاشکرت
1348
سلام خوبم بچه ندارم

نمیخوای بیاری؟دلم برات تنگ شده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیخوای بیاری؟دلم برات تنگ شده بود

واقعا داری می ‌پرسی ؟

همه سایت میدونن من بچه نمیخوام 😂

🌷

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.
واقعا داری می ‌پرسی ؟ همه سایت میدونن من بچه نمیخوام 😂 🌷

خخخ نمیدونستم من عکسای جشنتونو دیدم خیلی ازسادگیت خوشم اومد گفتم ببینم باردارنیستی.مواظب باش دیرنشه دوستم تو مادرخوبی میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
خخخ نمیدونستم من عکسای جشنتونو دیدم خیلی ازسادگیت خوشم اومد گفتم ببینم باردارنیستی.مواظب باش دیرنشه ...

هی وای من 

😁

دو ماه نشده که عقد رسمی کردیم دختر بعد اگه بچه هم میخواستیم الان زود بود

برای کسی که قرار نیست بچه دار بشه هیچ وقت دیر نیست

از مدتها قبل با همسرم سر این موضوع تفاهم داریم

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.
1335