1351
1341

عکس تیپ بیرون ندارم 

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
چادر😑تیپ ندارم

چه حرفیه عزیزم... من انقدر چادری خوشتیپ دیدم... چادر مرتب و کیف و کفش تمیز خودش ی تیپ عاااالیه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....
1307
چادر😑تیپ ندارم

اما من چادریایی دیدم ک تیپشونو میبینی کیف میکنی 

چادر و روسری و کفش و کیف و مانتوی شیک ..عطرهای خوشبو آرایش شیک

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

من تیپ بیرونم چادر با شلوار جین و کفش اسپرت و روسری مشکی😊❤

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1308
وقیح عکسمو برندار جون خودت 

مانتوش قشنگه ولی خب این علنی لباس و شلواره خب مانتورو هم برداره شیک تره 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
اما من چادریایی دیدم ک تیپشونو میبینی کیف میکنی  چادر و روسری و کفش و کیف و مانتوی شیک ..عطرها ...

الان میخوام برم بیرون

این روسری رو دور گردنم گره بزنم😎

ساتن و کوتاهه خوشگله🤗🤗🤗مادر شوهرم کنارمه نمیتونم پاشم عکس بگیرم

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان میخوام برم بیرون این روسری رو دور گردنم گره بزنم😎 ساتن و کوتاهه خوشگله🤗🤗🤗مادر شو ...

قشنگه خیلی بهت میاد فک کنم 

رنگای شاد استفاده کن انرژی مثبت میده 

هرچند مشکی همیشه رنگ جذابیه خدایی 

1346