2726
عنوان

یه بام و دو هوا😏😏

299 بازدید | 19 پست

یک بام و دو هوا!

زنی بود که با عروس ودامادش در خانه ای زندگی می کردند، تابستان بود وهوا گرم ، همه روی پشت بام میخوابید ند . یک طرف بام ، داماد ودخترش می خوابیدند وطرف دیگر بام عروس وپسرش .

شبی زن پیش گفته ، روی پشت بام آمد ومشاهده کرد که دختر ودامادش جدا از هم خوابیده اند .

گفت : هوا به این سردی ، خوب نیست از هم جدا بخوابید بروید کنار هم !

آنطرف بام دید که عروسش درست تنگ بغل پسرش خوابیده ،

گفت : هوای به این گرمی ، خوب نیست بهم چسبیده بخوابید ، از هم جدا بخوابید !

عروس که این طور دید بلند شد وگفت :

قربون برم خدا را یک بام و دو هوا را

یک بر بام سرما را یک بر بام گرما را

شما از این مدل رفتارا از خانواده شوهرتون دیدید؟تعریف کنید؟

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞

مادر شوهرم اصراااااار ک برو طبیعی پسرم از کجا بیاره پول سز بده بعد دخترش باردار شد میگف باید بره سزارین تحمل طبیعی زایمان کردن نداره حالا خواهر شوهرم هیکلش سه برابر منه😂

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مادرشوهرم چند وقت پیش بیرون بودیم. دامادشون زانوش درد میکرد برگشت بهم یواشکی گفت زن جوون گرفته هر شب حمومه به خاطر همین زانوش درد میکنه خیلی جالبه چند دقیقه بعد شوهرم اومد گفت زانوم درد میکنه یهو گفت یعنی چی ؟شیر میخوری.؟ کلسیم بدن کم باشه زانو درد میگیره آدم. تغذیت خوب نیست😏😏

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
2728
با مادرشوهرم چند وقت پیش بیرون بودیم. دامادشون زانوش درد میکرد برگشت بهم یواشکی گفت زن جوون گرفته هر ...

خب فرق پسر و داماد همچین وقت ها لو میره دیگه        هههه هههه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

وااای خدا😂😂😂😂😂

کاش میگفتی نه مادر جون زن جوون گرفته هر شب حمومه واسه همون زانو هاش درد میکنه

اون دامادتونه که شیر نمیخوره و کلسیم بدنش کمه🤣🤣

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

خودشم فهمیده ری ده به رو خودش نمیاره! 😂😂

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706