1345
1273
عنوان

یه بام و دو هوا😏😏

181 بازدید | 19 پست

یک بام و دو هوا!

زنی بود که با عروس ودامادش در خانه ای زندگی می کردند، تابستان بود وهوا گرم ، همه روی پشت بام میخوابید ند . یک طرف بام ، داماد ودخترش می خوابیدند وطرف دیگر بام عروس وپسرش .

شبی زن پیش گفته ، روی پشت بام آمد ومشاهده کرد که دختر ودامادش جدا از هم خوابیده اند .

گفت : هوا به این سردی ، خوب نیست از هم جدا بخوابید بروید کنار هم !

آنطرف بام دید که عروسش درست تنگ بغل پسرش خوابیده ،

گفت : هوای به این گرمی ، خوب نیست بهم چسبیده بخوابید ، از هم جدا بخوابید !

عروس که این طور دید بلند شد وگفت :

قربون برم خدا را یک بام و دو هوا را

یک بر بام سرما را یک بر بام گرما را

شما از این مدل رفتارا از خانواده شوهرتون دیدید؟تعریف کنید؟

به عشق بچه هام فعلا سر کار نمیییییرم. هر کی میخواد هر چی میخواد بگه.🤨🤨من مدلم همینه عزیزم😎❤️😊

مادر شوهرم اصراااااار ک برو طبیعی پسرم از کجا بیاره پول سز بده بعد دخترش باردار شد میگف باید بره سزارین تحمل طبیعی زایمان کردن نداره حالا خواهر شوهرم هیکلش سه برابر منه😂

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫

با مادرشوهرم چند وقت پیش بیرون بودیم. دامادشون زانوش درد میکرد برگشت بهم یواشکی گفت زن جوون گرفته هر شب حمومه به خاطر همین زانوش درد میکنه خیلی جالبه چند دقیقه بعد شوهرم اومد گفت زانوم درد میکنه یهو گفت یعنی چی ؟شیر میخوری.؟ کلسیم بدن کم باشه زانو درد میگیره آدم. تغذیت خوب نیست😏😏

به عشق بچه هام فعلا سر کار نمیییییرم. هر کی میخواد هر چی میخواد بگه.🤨🤨من مدلم همینه عزیزم😎❤️😊

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

با مادرشوهرم چند وقت پیش بیرون بودیم. دامادشون زانوش درد میکرد برگشت بهم یواشکی گفت زن جوون گرفته هر ...

خب فرق پسر و داماد همچین وقت ها لو میره دیگه        هههه هههه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
1334
1226

اره منم باردارم هی میگه طبیعی،شوهرت نداره و ....

اما برا دخترش هی میگف سزارین تا چن وقتم بالاسر دخترش میموند بچهاش هی اوار میشدن توخونه من،یه تشکرم نکرد

من ابروهامو یبار هاشور زدم اون موقع۷۰تومن،یه اخمق کرد صورتشو برگردوند اما دخترش دماغشو عمل کرد۷میلیون،گف دخترم پول یارانه هاشو جمع کرده

اخه ۷میلیون یارانه؟

اره منم باردارم هی میگه طبیعی،شوهرت نداره و .... اما برا دخترش هی میگف سزارین تا چن وقتم بالاسر دخت ...

😢😢😂

اره منم باردارم هی میگه طبیعی،شوهرت نداره و .... اما برا دخترش هی میگف سزارین تا چن وقتم بالاسر دخت ...

یارانه؟ 😂 

من حساب کردم دوازده سال طول میکشه که یارانت بشه هفت میلیون، عزیزم همون موقع باید به روش میاوردی که فک نکنه نمیفهمی   

1335