2726
عنوان

تو رو خدا کمکم کنید

67 بازدید | 7 پست

چند روزه افسردگی شدید گرفتم اصلا نمیتونم کارام رو بکنم..هی پا میشم هی می افتم ....خونم داغونشده از بهم ریختگی رو اسباب بازی ها باید راه بریم حتی غذا نمیتونم بپزم بیچاره شوهر و بچم...امروز بچم رو خیلی زدم😔😔😔😔😔با خانواده ام قهرم ولی دلیل نمیشه اینطور بیوفتم هرچی دارو تقویتی میخورم فایده نداره هی به شوهرم گیر میدم نمیدونم چم شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا حال ادم از درون خراب باشه همینه برو بیرون بگرد فیلم ببین کتاب ببخون اهنگ شاد بزار برقص برو مهمونی خودت بیشتر از همه میتونی ب خودک کمک کنی حال دلت ک خوب باشه خونتم تمیز میشه اطرافیانتم برات مهربون تر میشن به شوهرت گیر نمیدی همه چی از درون توئه

تو نور منی بین این همه سایه💛
نمیتونم...اصلا نمیتونم پا شم...بچه هم کسی نیست بگیره

پس خودت به خودت انرژی بده ؛بخوابی و حوصله نداشته باشی فقط خودتو خانوادتو از بین میبری ، پاشو یه دوش بگیر سعی کن سرحال بشی ؛آهنگ شاد روشن کن و یه چیزی بخور که سرحالت کنه ؛اصلا هم قرص آرامیخش نخور ؛از پامیندازت 

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

یکی دو ساعت برو خونه ی یه آدم‌مرتب و منظم به خودت میای دوباره

البته اگه قبلا شلخته نبودی

پیادخ روی صبحگاهی هم‌عالیه

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏